Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Co to je Líná pěna? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Líná pěna?

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Líná pěna s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Líná pěna patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: slovník, definice, synonymum, odborné názvosloví, význam, názvosloví, terminologie, Líná pěna, heslo, Materiály, co je to Líná pěna?, wiki, přesný význam, slovo, přesný výraz, význam pojmu, terminus technicus, informace


Pojem Líná pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Líná pěna? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Jiné informační zdroje o pojmu Líná pěna

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Líná pěna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Líná pěna ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Líná pěna ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Líná pěna na Youtube

Najít výraz Líná pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Líná pěna ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Líná pěna? resp. jaký je přesný význam slova Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Amber Heard? Znáte a víte kdo je Mila Kunis? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.