Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Co to je Líná pěna? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Líná pěna?

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Líná pěna se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: co je to Líná pěna?, Materiály, pojem, Líná pěna, termín, terminus technicus, co to je, formulace, terminologie, názvosloví, definice, vysvětlení, slovník, wiki, informace, definice pojmu, Materiály, synonymum


Pojem Líná pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Líná pěna dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Více informací o pojmu Líná pěna lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Líná pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Líná pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Líná pěna ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Líná pěna ve vyhledávači Qwant

Najít termín Líná pěna na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Líná pěna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Líná pěna? resp. co znamená Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Bořek Slezáček? Znáte a víte kdo je Megan Fox? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Líná pěna v jiné sekci než Materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.