Co je to?
Odborný výraz, definice slova Líná pěna. Co znamená slovo Líná pěna z kategorie Materiály?

Co je Líná pěna?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Líná pěna?

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Líná pěna. Co znamená slovo Líná pěna z kategorie Materiály?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Líná pěna patří do kategorie materiály

Klíčová slova: co je to Líná pěna?, formulace, termín, heslo, definice, co to je, význam, odborné názvosloví, význam slova, přesný výraz, informace, Líná pěna, slovo, význam pojmu, lexikon, terminologie, vysvětlení, pojem


Pojem Líná pěna je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Líná pěna dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Hledejte pojem Líná pěna v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Líná pěna na Google.cz

Najít heslo Líná pěna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Líná pěna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Líná pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Líná pěna ve Wikimedia Commons

Hledat termín Líná pěna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co znamená Líná pěna? resp. co přesně znamená slovo Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Petr Smejkal? Znáte a víte kdo je Tereza Engelová? Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Líná pěna i v jiné kategorii než v materiály. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.