Co je to?
Definice výrazu, termínu Líná pěna. Co znamená odborný pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Co je to Líná pěna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Líná pěna

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Líná pěna. Co znamená odborný pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Líná pěna se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Líná pěna se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: co znamená, termín, synonymum, odborné názvosloví, slovo, odborný výraz, význam, přesný význam, pojem, názvosloví, význam slova, přesný výraz, wiki, definice pojmu, slovník, Líná pěna, informace, terminologie


Pojem Líná pěna je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Líná pěna? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Jiné informační zdroje o pojmu Líná pěna

Najít pojem Líná pěna ve Wikizdrojích

Najít výraz Líná pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi Líná pěna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Líná pěna ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Líná pěna ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Líná pěna ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Líná pěna? resp. co se skrývá pod slovem Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Knut Veliký? Znáte a víte kdo je Daniel Veselý? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Líná pěna v jiné sekci než materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.