Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Co to je Líná pěna? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Líná pěna?

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Líná pěna se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: vysvětlení, definice pojmu, Materiály, význam, terminologie, slovník, popis, názvosloví, lexikon, odborné názvosloví, informace, co je to Líná pěna?, význam pojmu, přesný význam, co znamená, co to je, význam slova, termín


Pojem Líná pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Líná pěna? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Líná pěna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Líná pěna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Líná pěna ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Líná pěna ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Líná pěna ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Líná pěna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Líná pěna? resp. co se přesně ukrývá za slovem Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Demagog? Znáte a víte kdo je Hana Maciuchová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.