Co je to?
Výraz, termín, definice slova Líná pěna. Co znamená odborný pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Co je to Líná pěna? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Líná pěna

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Líná pěna. Co znamená odborný pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Líná pěna se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, synonymum, popis, odborné názvosloví, lexikon, pojem, definice pojmu, názvosloví, význam pojmu, materiály, heslo, definice, slovník, informace, formulace, terminus technicus, význam


Pojem Líná pěna je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Líná pěna? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Líná pěna ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Líná pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Líná pěna ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Líná pěna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Líná pěna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Líná pěna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Líná pěna? resp. co je to Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Jiří Šmejc? Znáte a víte kdo je Mila Kunis? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci materiály K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.