Co je to?
Definice výrazu, termínu Ytong. Co znamená odborný pojem Ytong z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ytong? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ytong?

Ytong je název značky produktů určených pro stavbu, které jsou vyrobeny z bílého pórobetonu. Typickou vlastností Ytongu je nízká váha, jednolitost, stabilita, tepelná izolace a možnost snadného tvarování, protože Ytong lze řezat. Tyto vlastnosti mají tvárnice díky vzduchovým pórům, které se tvoří při výrobě.
Používá se pouze křemičitý písek, voda, cement a vápno. Tyto suroviny mají pouze přírodní původ, takže výsledný produkt nemůže být zdraví škodlivý.


Co je to Ytong? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ytong. Co znamená odborný pojem Ytong z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ytong? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ytong se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, odborné názvosloví, lexikon, Stavebnictví, význam, vysvětlení, informace, definice pojmu, termín, význam slova, odborný výraz, formulace, synonymum, slovník, terminologie, terminus technicus, názvosloví, wiki


Pojem Ytong je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Ytong ve Wikipedii

Hledat termín Ytong ve Wikislovníku

Najít pojem Ytong ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ytong na Google.cz

Zkusit najít termín Ytong ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ytong na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ytong například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ytong? resp. co to je Ytong? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ytong, odpověď na dotaz co je to Ytong?. Víte např. kdo to je Odborný asistent? Znáte a víte kdo je Světlonoš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.