Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čitatel. Co znamená pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Co to je Čitatel? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Čitatel

Čitatel je součástí zlomku a nachází se v horní části zlomku nad zlomkovou čarou. Čitatel je informací o tom, kolik dílů z nějakého celku vyjadřuje zlomek. Je nedílnou součástí zlomku, stejně jako jmenovatel.
Prací s oběma součástmi zlomku lze provádět různé matematické úkony. Jestliže pracujeme s čitateli a jmenovateli, můžeme zlomky například sčítat, odčítat, násobit, dělit, umocňovat, odmocňovat, krátit nebo rozšiřovat.


Co je to Čitatel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Čitatel. Co znamená pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čitatel s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Čitatel se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: termín, synonymum, slovo, přesný význam, význam, Matematika, co je to Čitatel?, definice, wiki, informace, význam pojmu, slovník, lexikon, odborný výraz, pojem, terminologie, co znamená, definice pojmu


Pojem Čitatel je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Čitatel

Vyhledat výraz Čitatel ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čitatel ve Wikimedia Commons

Najít termín Čitatel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Čitatel ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Čitatel ve Wikipedii

Najít heslo Čitatel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čitatel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Čitatel? resp. jaká je definice slova Čitatel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čitatel, odpověď na dotaz co je to Čitatel?. Víte např. kdo to je Vladimír Ráž? Znáte a víte kdo je Zlosyn? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Matematika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.