Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čitatel. Co znamená slovo Čitatel z kategorie Matematika?

Co je Čitatel? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Čitatel?

Čitatel je součástí zlomku a nachází se v horní části zlomku nad zlomkovou čarou. Čitatel je informací o tom, kolik dílů z nějakého celku vyjadřuje zlomek. Je nedílnou součástí zlomku, stejně jako jmenovatel.
Prací s oběma součástmi zlomku lze provádět různé matematické úkony. Jestliže pracujeme s čitateli a jmenovateli, můžeme zlomky například sčítat, odčítat, násobit, dělit, umocňovat, odmocňovat, krátit nebo rozšiřovat.


Co je to Čitatel? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čitatel. Co znamená slovo Čitatel z kategorie Matematika?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Čitatel) můžete sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Čitatel patří do kategorie matematika

Klíčová slova: co to je, význam, význam pojmu, informace, definice pojmu, odborné názvosloví, co je to Čitatel?, synonymum, lexikon, co znamená, heslo, slovník, matematika, přesný význam, matematika, Čitatel, terminus technicus, termín


Pojem Čitatel je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Čitatel na Google.cz

Najít heslo Čitatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Čitatel ve Wikislovníku

Hledat termín Čitatel ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Čitatel ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Čitatel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čitatel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čitatel? resp. jaký je přesný význam slova Čitatel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čitatel, odpověď na dotaz co je to Čitatel?. Víte např. kdo to je Josef Bláha? Znáte a víte kdo je Chytrák? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v matematika. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.