Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čitatel. Co znamená pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Co to je Čitatel? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Čitatel?

Čitatel je součástí zlomku a nachází se v horní části zlomku nad zlomkovou čarou. Čitatel je informací o tom, kolik dílů z nějakého celku vyjadřuje zlomek. Je nedílnou součástí zlomku, stejně jako jmenovatel.
Prací s oběma součástmi zlomku lze provádět různé matematické úkony. Jestliže pracujeme s čitateli a jmenovateli, můžeme zlomky například sčítat, odčítat, násobit, dělit, umocňovat, odmocňovat, krátit nebo rozšiřovat.


Co je to Čitatel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Čitatel. Co znamená pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Čitatel? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čitatel se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: pojem, terminologie, odborné názvosloví, formulace, slovník, co znamená, odborný výraz, Čitatel, význam, Matematika, definice pojmu, definice, vysvětlení, lexikon, názvosloví, heslo, popis, přesný význam


Pojem Čitatel je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Čitatel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Čitatel ve vyhledávači Qwant

Najít termín Čitatel na Google.cz

Vyhledat termín Čitatel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Čitatel ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Čitatel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čitatel například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Čitatel? resp. co přesně znamená slovo Čitatel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čitatel, odpověď na dotaz co je to Čitatel?. Víte např. kdo to je Halle Berry? Znáte a víte kdo je Houmles? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Matematika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.