Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čitatel. Co znamená odborný pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Co je to Čitatel? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Čitatel?

Čitatel je součástí zlomku a nachází se v horní části zlomku nad zlomkovou čarou. Čitatel je informací o tom, kolik dílů z nějakého celku vyjadřuje zlomek. Je nedílnou součástí zlomku, stejně jako jmenovatel.
Prací s oběma součástmi zlomku lze provádět různé matematické úkony. Jestliže pracujeme s čitateli a jmenovateli, můžeme zlomky například sčítat, odčítat, násobit, dělit, umocňovat, odmocňovat, krátit nebo rozšiřovat.


Co je to Čitatel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čitatel. Co znamená odborný pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Čitatel? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Čitatel je v kategorii matematika

Klíčová slova: pojem, matematika, termín, odborný výraz, co je to Čitatel?, heslo, přesný význam, popis, wiki, terminus technicus, Čitatel, definice pojmu, význam slova, vysvětlení, názvosloví, formulace, lexikon, přesný výraz


Pojem Čitatel je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Čitatel ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Čitatel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Čitatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Čitatel na Google.cz

Hledat pojem Čitatel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čitatel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čitatel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čitatel? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Čitatel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čitatel, odpověď na dotaz co je to Čitatel?. Víte např. kdo to je Jiří Lábus? Znáte a víte kdo je Čórkař? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než matematika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.