Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čitatel. Co znamená odborný pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Co je to Čitatel? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Čitatel?

Čitatel je součástí zlomku a nachází se v horní části zlomku nad zlomkovou čarou. Čitatel je informací o tom, kolik dílů z nějakého celku vyjadřuje zlomek. Je nedílnou součástí zlomku, stejně jako jmenovatel.
Prací s oběma součástmi zlomku lze provádět různé matematické úkony. Jestliže pracujeme s čitateli a jmenovateli, můžeme zlomky například sčítat, odčítat, násobit, dělit, umocňovat, odmocňovat, krátit nebo rozšiřovat.


Co je to Čitatel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čitatel. Co znamená odborný pojem Čitatel z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Čitatel s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Čitatel patří do kategorie matematika

Klíčová slova: co je to Čitatel?, termín, definice, synonymum, přesný výraz, slovník, popis, odborné názvosloví, odborný výraz, vysvětlení, definice pojmu, co to je, informace, názvosloví, wiki, přesný význam, matematika, co znamená


Pojem Čitatel je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Čitatel v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Čitatel na Youtube

Zkusit najít heslo Čitatel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Čitatel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Čitatel ve Wikipedii

Najít pojem Čitatel ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Čitatel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čitatel například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Čitatel? resp. jaká je definice termínu Čitatel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čitatel, odpověď na dotaz co je to Čitatel?. Víte např. kdo to je Dobrák? Znáte a víte kdo je Koumák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než matematika). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.