Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vrubopis?

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.


Co je to Vrubopis? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Vrubopis? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vrubopis se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: heslo, terminus technicus, význam, vysvětlení, informace, co znamená, popis, pojem, přesný výraz, termín, definice, formulace, slovo, odborný výraz, význam pojmu, co je to Vrubopis?, wiki, Účetnictví


Pojem Vrubopis je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Vrubopis ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Vrubopis ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Vrubopis ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vrubopis ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vrubopis na Google.cz

Najít heslo Vrubopis ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrubopis například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Vrubopis? resp. co označuje slovo Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?