Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vrubopis. Co znamená pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Vrubopis?

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.


Co je to Vrubopis? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Vrubopis. Co znamená pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Vrubopis) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Vrubopis patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, co znamená, lexikon, odborné názvosloví, slovník, wiki, terminus technicus, odborný výraz, vysvětlení, slovo, co je to Vrubopis?, význam pojmu, Vrubopis, formulace, definice, význam, synonymum, Účetnictví


Pojem Vrubopis je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Vrubopis ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vrubopis ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Vrubopis ve Wikislovníku

Zkusit najít Vrubopis ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Vrubopis ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Vrubopis ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrubopis například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste zjistili co znamená Vrubopis? resp. jaký je význam slova Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Karel Černoch? Znáte a víte kdo je Daniel Farnbauer? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Účetnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?