Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vrubopis

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.


Co je to Vrubopis? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Vrubopis doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Vrubopis se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, wiki, popis, formulace, Účetnictví, přesný výraz, význam slova, pojem, Účetnictví, odborné názvosloví, co to je, přesný význam, informace, názvosloví, co znamená, terminus technicus, terminologie, definice


Pojem Vrubopis je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vrubopis zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Vrubopis ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Vrubopis ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vrubopis ve Wikimedia Commons

Najít výraz Vrubopis na Google.cz

Vyhledat heslo Vrubopis ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Vrubopis ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrubopis například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Vrubopis? resp. co se skrývá pod slovem Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Baculka? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vrubopis v jiné sekci než Účetnictví. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?