Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vrubopis

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.


Co je to Vrubopis? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Vrubopis je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: co znamená, co je to Vrubopis?, Vrubopis, definice pojmu, slovník, popis, Účetnictví, terminus technicus, definice, formulace, lexikon, synonymum, vysvětlení, termín, přesný výraz, informace, wiki, odborné názvosloví


Pojem Vrubopis je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Vrubopis na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vrubopis ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Vrubopis na Google.cz

Vyhledat výraz Vrubopis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Vrubopis ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Vrubopis ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrubopis například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Vrubopis? resp. co znamená Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Příživník? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?