Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vrubopis

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.


Co je to Vrubopis? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vrubopis je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, Účetnictví, terminus technicus, heslo, význam slova, wiki, slovník, termín, popis, pojem, význam, význam pojmu, přesný výraz, co je to Vrubopis?, Účetnictví, terminologie, přesný význam


Pojem Vrubopis je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Vrubopis

Najít slovo Vrubopis ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Vrubopis ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Vrubopis na Youtube

Zkusit najít heslo Vrubopis ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Vrubopis ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Vrubopis ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrubopis například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Vrubopis? resp. co přesně označuje termín Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Vrátný? Znáte a víte kdo je Tomáš Halík? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?