Co je to?
Výraz, termín, definice slova Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Co je to Performance? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Performance?

Performance znamená česky "vystoupení", přičemž tím máme na mysli nějaké vystoupení umělců určené pro veřejnost, pro publikum. Patří sem různá divadelní vystoupení, balet, taneční vystoupení, koncerty různých hudebních žánrů nebo třeba muzikály. V současné době často dochází k prolínání žánrů, což znamená, že divadlo může být oživeno tancem či zpěvem a podobně.

Co je to Performance? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Performance? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Performance je v kategorii kultura

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, co to je, terminus technicus, pojem, terminologie, kultura, slovník, termín, heslo, definice, popis, vysvětlení, kultura, Performance, názvosloví, význam pojmu, wiki


Pojem Performance je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Performance ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Performance ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Performance ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Performance na Google.cz

Najít heslo Performance ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Performance ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Performance například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Performance? resp. co se skrývá pod slovem Performance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Performance, odpověď na dotaz co je to Performance?. Víte např. kdo to je Gentleman? Znáte a víte kdo je Jiří Pomeje? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Performance v jiné sekci než kultura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.