Co je to?
Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Co to je Performance? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Performance?

Performance znamená česky "vystoupení", přičemž tím máme na mysli nějaké vystoupení umělců určené pro veřejnost, pro publikum. Patří sem různá divadelní vystoupení, balet, taneční vystoupení, koncerty různých hudebních žánrů nebo třeba muzikály. V současné době často dochází k prolínání žánrů, což znamená, že divadlo může být oživeno tancem či zpěvem a podobně.

Co je to Performance? Význam slova, termín, Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Performance s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Performance patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, terminus technicus, Kultura, Kultura, heslo, přesný význam, definice pojmu, význam pojmu, slovník, význam, přesný výraz, popis, synonymum, odborné názvosloví, názvosloví, terminologie, co znamená


Pojem Performance je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Performance ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Performance ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Performance ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Performance ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Performance ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Performance ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Performance například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Performance? resp. jaká je definice termínu Performance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Performance, odpověď na dotaz co je to Performance?. Víte např. kdo to je Krakonoš? Znáte a víte kdo je Roger Federer? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.