Co je to?
Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Co to je Performance? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Performance?

Performance znamená česky "vystoupení", přičemž tím máme na mysli nějaké vystoupení umělců určené pro veřejnost, pro publikum. Patří sem různá divadelní vystoupení, balet, taneční vystoupení, koncerty různých hudebních žánrů nebo třeba muzikály. V současné době často dochází k prolínání žánrů, což znamená, že divadlo může být oživeno tancem či zpěvem a podobně.

Co je to Performance? Význam slova, termín, Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Performance patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: lexikon, heslo, význam, přesný význam, odborný výraz, formulace, co je to Performance?, termín, Kultura, význam slova, terminus technicus, význam pojmu, definice pojmu, Kultura, přesný výraz, popis, pojem, co to je


Pojem Performance je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Performance zkuste tyto odkazy

Najít výraz Performance ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Performance ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Performance ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Performance ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Performance ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Performance ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Performance například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Performance? resp. co vlastně znamená slovo Performance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Performance, odpověď na dotaz co je to Performance?. Víte např. kdo to je Dělník? Znáte a víte kdo je Tomáš Chrenek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.