Co je to?
Definice výrazu, termínu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Co je Performance?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Performance?

Performance znamená česky "vystoupení", přičemž tím máme na mysli nějaké vystoupení umělců určené pro veřejnost, pro publikum. Patří sem různá divadelní vystoupení, balet, taneční vystoupení, koncerty různých hudebních žánrů nebo třeba muzikály. V současné době často dochází k prolínání žánrů, což znamená, že divadlo může být oživeno tancem či zpěvem a podobně.

Co je to Performance? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Performance? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Performance je v kategorii kultura

Klíčová slova: wiki, informace, terminus technicus, odborný výraz, terminologie, co to je, vysvětlení, význam, význam slova, termín, přesný výraz, popis, kultura, názvosloví, co znamená, synonymum, kultura, slovo


Pojem Performance je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Performance ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Performance na Youtube

Hledat frázi Performance ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Performance ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Performance ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Performance na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Performance například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Performance? resp. jaká je definice slova Performance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Performance, odpověď na dotaz co je to Performance?. Víte např. kdo to je Kopáč? Znáte a víte kdo je Miroslav Krobot? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v kultura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, muzeum, performance, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.