Co je to?
Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Co to je Performance? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Performance

Performance znamená česky "vystoupení", přičemž tím máme na mysli nějaké vystoupení umělců určené pro veřejnost, pro publikum. Patří sem různá divadelní vystoupení, balet, taneční vystoupení, koncerty různých hudebních žánrů nebo třeba muzikály. V současné době často dochází k prolínání žánrů, což znamená, že divadlo může být oživeno tancem či zpěvem a podobně.


Co je to Performance? Význam slova, termín, Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Performance) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Performance patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, Performance, co znamená, Kultura, co to je, vysvětlení, význam, terminologie, slovo, definice, synonymum, význam pojmu, pojem, Kultura, wiki, názvosloví, odborné názvosloví


Pojem Performance je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Performance

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Performance ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Performance na Youtube

Najít výraz Performance ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Performance ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Performance ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Performance ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Performance například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Performance? resp. co přesně označuje termín Performance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Performance, odpověď na dotaz co je to Performance?. Víte např. kdo to je Světlana Nálepková? Znáte a víte kdo je Hokynář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.