Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chřipka. Co znamená pojem Chřipka z kategorie Nemoce?

Co je to Chřipka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Chřipka

Chřipka je pojmenování virového onemocnění, které je velmi nakažlivé a je rozšířené celosvětově. Vyskytuje se především v období podzimu a zimy, kdy je malý počet slunečných dnů. Nejedná se o lehké onemocnění. U ohrožených skupin osob se mohou přidat komplikace, které vyvolají další onemocnění nebo mohou vést až k úmrtí. Nákazu přenáší nakažený člověk.
Chřipka začíná horečkou, bolestmi svalů a hlavy, kloubů, zimnicí, malátností a kašlem. Nebývá většinou spojena s rýmou. Trvá 3 až 7 dní a při dodržení léčebného režimu nehrozí další následky.


Co je to Chřipka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chřipka. Co znamená pojem Chřipka z kategorie Nemoce?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chřipka s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Chřipka se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: terminologie, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, slovník, odborné názvosloví, vysvětlení, terminus technicus, odborný výraz, termín, Chřipka, Nemoce, formulace, názvosloví, význam slova, wiki, heslo, význam


Pojem Chřipka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Chřipka ve Wikislovníku

Najít výraz Chřipka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chřipka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Chřipka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Chřipka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Chřipka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chřipka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Chřipka? resp. co se skrývá pod slovem Chřipka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chřipka, odpověď na dotaz co je to Chřipka?. Víte např. kdo to je Idiot? Znáte a víte kdo je Etymolog? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.