Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chřipka. Co znamená pojem Chřipka z kategorie Nemoce?

Co je to Chřipka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Chřipka

Chřipka je pojmenování virového onemocnění, které je velmi nakažlivé a je rozšířené celosvětově. Vyskytuje se především v období podzimu a zimy, kdy je malý počet slunečných dnů. Nejedná se o lehké onemocnění. U ohrožených skupin osob se mohou přidat komplikace, které vyvolají další onemocnění nebo mohou vést až k úmrtí. Nákazu přenáší nakažený člověk.
Chřipka začíná horečkou, bolestmi svalů a hlavy, kloubů, zimnicí, malátností a kašlem. Nebývá většinou spojena s rýmou. Trvá 3 až 7 dní a při dodržení léčebného režimu nehrozí další následky.


Co je to Chřipka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chřipka. Co znamená pojem Chřipka z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Chřipka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Chřipka je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: pojem, informace, heslo, Nemoce, přesný význam, termín, wiki, synonymum, lexikon, definice pojmu, význam, Nemoce, význam pojmu, formulace, definice, význam slova, slovo, přesný výraz


Pojem Chřipka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Chřipka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Chřipka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Chřipka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chřipka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Chřipka ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Chřipka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Chřipka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Chřipka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Chřipka? resp. co je to Chřipka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chřipka, odpověď na dotaz co je to Chřipka?. Víte např. kdo to je Puškař? Znáte a víte kdo je Etymolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Chřipka hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.