Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chřipka. Co znamená pojem Chřipka z kategorie Nemoce?

Co je to Chřipka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Chřipka

Chřipka je pojmenování virového onemocnění, které je velmi nakažlivé a je rozšířené celosvětově. Vyskytuje se především v období podzimu a zimy, kdy je malý počet slunečných dnů. Nejedná se o lehké onemocnění. U ohrožených skupin osob se mohou přidat komplikace, které vyvolají další onemocnění nebo mohou vést až k úmrtí. Nákazu přenáší nakažený člověk.
Chřipka začíná horečkou, bolestmi svalů a hlavy, kloubů, zimnicí, malátností a kašlem. Nebývá většinou spojena s rýmou. Trvá 3 až 7 dní a při dodržení léčebného režimu nehrozí další následky.


Co je to Chřipka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chřipka. Co znamená pojem Chřipka z kategorie Nemoce?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Chřipka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chřipka patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, význam pojmu, přesný význam, lexikon, Chřipka, termín, informace, co je to Chřipka?, pojem, definice, wiki, slovník, Nemoce, co znamená, terminus technicus, synonymum, význam slova


Pojem Chřipka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Chřipka

Zkusit najít heslo Chřipka ve Wikislovníku

Najít slovo Chřipka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Chřipka ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Chřipka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chřipka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chřipka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chřipka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Chřipka? resp. jaká je definice slova Chřipka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chřipka, odpověď na dotaz co je to Chřipka?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Etymolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.