Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektorát. Co znamená pojem Elektorát z kategorie Politika?

Co je to Elektorát? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Elektorát?

Elektorát v oblasti politiky označuje sbor volitelů, voliče, občany, kteří hlasují ve volbách. Ti mají v různých zemích odlišné možnosti voleb. Elektorát může volit přímo nebo nepřímo – zprostředkovaně a ve více stupních, rovné, ve kterých má každý občan stejnou váhu hlasů, všeobecné nebo tajné.
Elektorát umožňuje občanům vybrat přijatelné politiky a podílet se tak na správě státu.


Co je to Elektorát? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Elektorát. Co znamená pojem Elektorát z kategorie Politika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Elektorát sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elektorát je v kategorii Politika

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, heslo, význam pojmu, význam, popis, informace, slovník, Elektorát, pojem, formulace, slovo, synonymum, definice pojmu, vysvětlení, význam slova, názvosloví, wiki


Pojem Elektorát je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Elektorát zkuste tyto odkazy

Najít pojem Elektorát na Google.cz

Hledat videa s názvem Elektorát na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektorát ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Elektorát ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Elektorát ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Elektorát ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektorát například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Elektorát? resp. co znamená výraz Elektorát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektorát, odpověď na dotaz co je to Elektorát?. Víte např. kdo to je Alan Rickman? Znáte a víte kdo je Matěj Stropnický? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?