Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je to Spandex? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Spandex

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.


Co je to Spandex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Spandex doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Spandex se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, odborný výraz, termín, popis, přesný výraz, lexikon, význam slova, Materiály, Materiály, slovník, terminologie, terminus technicus, definice, pojem, co to je, informace, formulace


Pojem Spandex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Spandex ve Wikislovníku

Hledat výraz Spandex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Spandex ve vyhledávači Qwant

Najít termín Spandex ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Spandex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Spandex ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spandex například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Spandex? resp. jaká je definice termínu Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je DTP operátor? Znáte a víte kdo je Zkurvysyn? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spandex v jiné sekci než Materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?