Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je to Spandex? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Spandex?

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.


Co je to Spandex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Spandex patří do sekce Materiály

Klíčová slova: Materiály, co znamená, terminus technicus, význam pojmu, vysvětlení, terminologie, slovo, odborné názvosloví, co to je, definice pojmu, význam, formulace, názvosloví, lexikon, význam slova, pojem, přesný výraz, co je to Spandex?


Pojem Spandex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Spandex

Hledat pojem Spandex ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spandex ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Spandex ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spandex ve Wikimedia Commons

Najít termín Spandex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Spandex ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spandex například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Spandex? resp. co se přesně ukrývá za slovem Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je Albert Einstein? Znáte a víte kdo je Úchylák? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?