Co je to?
Definice výrazu Spandex. Co znamená odborný pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je Spandex?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Spandex

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.


Co je to Spandex? Význam slova, termín, Definice výrazu Spandex. Co znamená odborný pojem Spandex z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Spandex je v sekci materiály

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam, definice, přesný výraz, Spandex, přesný význam, co to je, význam slova, názvosloví, informace, význam pojmu, termín, co je to Spandex?, popis, terminologie, slovník, vysvětlení


Pojem Spandex je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Spandex doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Spandex ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Spandex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Spandex ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spandex ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spandex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Spandex na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Spandex například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Spandex? resp. jaká je definice termínu Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je Velkostatkář? Znáte a víte kdo je Kokot? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Spandex i v jiné kategorii než v materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, borovice, spandex, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?