Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je to Spandex? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Spandex

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.


Co je to Spandex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Spandex) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Spandex patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: definice pojmu, Materiály, Materiály, heslo, odborný výraz, přesný význam, odborné názvosloví, wiki, informace, terminus technicus, přesný výraz, co je to Spandex?, popis, význam slova, slovo, význam pojmu, definice, formulace


Pojem Spandex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Spandex zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Spandex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Spandex ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Spandex na Youtube

Vyhledat výraz Spandex ve Wikipedii

Najít termín Spandex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Spandex ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Spandex například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Spandex? resp. co znamená výraz Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je Mindža? Znáte a víte kdo je Úchylák? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?