Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je to Spandex? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Spandex?

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.


Co je to Spandex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Spandex můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Spandex je v kategorii Materiály

Klíčová slova: terminus technicus, Materiály, co je to Spandex?, heslo, význam, Spandex, odborné názvosloví, Materiály, přesný výraz, wiki, synonymum, definice, terminologie, co znamená, význam pojmu, názvosloví, lexikon, termín


Pojem Spandex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Spandex

Vyhledat heslo Spandex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Spandex ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Spandex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Spandex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Spandex na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spandex ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spandex například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Spandex? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je Jaromír Soukup? Znáte a víte kdo je Zkurvysyn? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?