Co je to?
Odborný výraz, definice slova Montessori. Co znamená pojem Montessori z kategorie Školství?

Co je to Montessori? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Montessori?

Montessori je příjmení významné italské vědkyně v oboru pedagogiky, která se stala proslulou především svými výchovnými a vzdělávacími metodami. Jako Montessori se označují i jí vytvořené školy a metody.
Maria Montessori byla významnou postavou nejen v pedagogice, ale i v medicíně, psychologii, filozofii, biologii a antropologii. Své ideje převedla do praxe a vydala je i knižně. Montessori školy úspěšně fungují po celém světě.


Co je to Montessori? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Montessori. Co znamená pojem Montessori z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Montessori doporučujeme sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Montessori se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: definice, co znamená, slovo, význam slova, pojem, lexikon, definice pojmu, význam pojmu, formulace, Školství, terminus technicus, terminologie, přesný význam, Montessori, odborné názvosloví, význam, Školství, termín


Pojem Montessori je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Montessori

Vyhledat slovo Montessori na Google.cz

Najít slovo Montessori ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Montessori ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Montessori ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Montessori ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Montessori ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Montessori například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Montessori? resp. jaký je přesný význam slova Montessori? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Montessori, odpověď na dotaz co je to Montessori?. Víte např. kdo to je Friedrich Nietzsche? Znáte a víte kdo je Gauner? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Montessori v jiné sekci než Školství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.