Co je to?
Odborný výraz, definice slova Montessori. Co znamená pojem Montessori z kategorie Školství?

Co je to Montessori? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Montessori?

Montessori je příjmení významné italské vědkyně v oboru pedagogiky, která se stala proslulou především svými výchovnými a vzdělávacími metodami. Jako Montessori se označují i jí vytvořené školy a metody.
Maria Montessori byla významnou postavou nejen v pedagogice, ale i v medicíně, psychologii, filozofii, biologii a antropologii. Své ideje převedla do praxe a vydala je i knižně. Montessori školy úspěšně fungují po celém světě.


Co je to Montessori? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Montessori. Co znamená pojem Montessori z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Montessori s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Montessori je v kategorii Školství

Klíčová slova: Školství, terminologie, lexikon, přesný význam, co znamená, co to je, pojem, definice, slovník, co je to Montessori?, terminus technicus, Školství, Montessori, wiki, odborný výraz, slovo, popis, význam pojmu


Pojem Montessori je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Montessori zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Montessori ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Montessori ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Montessori ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Montessori ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Montessori ve Wikislovníku

Najít výraz Montessori ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Montessori například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Montessori? resp. co znamená slovo Montessori? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Montessori, odpověď na dotaz co je to Montessori?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Gauner? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.