Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekvalizér. Co znamená odborný pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Ekvalizér

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekvalizér. Co znamená odborný pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Ekvalizér můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Ekvalizér je v kategorii technika

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví, definice, technika, názvosloví, informace, wiki, co znamená, co je to Ekvalizér?, termín, lexikon, terminus technicus, popis, přesný výraz, synonymum, formulace


Pojem Ekvalizér je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ekvalizér? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Ekvalizér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Ekvalizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Ekvalizér ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Ekvalizér na Google.cz

Vyhledat termín Ekvalizér ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Ekvalizér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už víte co znamená slovo Ekvalizér? resp. co znamená výraz Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Jana Hlaváčová? Znáte a víte kdo je Bob Marley? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci technika U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.