Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ekvalizér

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ekvalizér se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, lexikon, slovo, odborný výraz, co je to Ekvalizér?, slovník, pojem, co to je, Technika, wiki, formulace, definice pojmu, význam pojmu, definice, Ekvalizér, popis, odborné názvosloví


Pojem Ekvalizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Ekvalizér?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Hledejte pojem Ekvalizér v následujících vyhledávačích

Hledat termín Ekvalizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Ekvalizér na Google.cz

Vyhledat termín Ekvalizér ve Wikizdrojích

Najít pojem Ekvalizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Ekvalizér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Ekvalizér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ekvalizér? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je David Lynch? Znáte a víte kdo je Marie Bouzková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.