Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekvalizér. Co znamená odborný pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ekvalizér?

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekvalizér. Co znamená odborný pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Ekvalizér sdílejte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Ekvalizér je v kategorii technika

Klíčová slova: odborné názvosloví, Ekvalizér, termín, co je to Ekvalizér?, technika, význam slova, slovník, informace, terminologie, technika, co znamená, formulace, popis, význam, lexikon, vysvětlení, definice pojmu, definice


Pojem Ekvalizér je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Ekvalizér?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Další informační zdroje o slovu Ekvalizér

Najít výraz Ekvalizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Ekvalizér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Ekvalizér na Google.cz

Najít slovo Ekvalizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ekvalizér na Youtube

Vyhledat termín Ekvalizér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ekvalizér? resp. co je to Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Mulat? Znáte a víte kdo je Colin Farrell? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je technika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.