Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ekvalizér

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Ekvalizér sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ekvalizér je v kategorii Technika

Klíčová slova: heslo, Technika, přesný výraz, pojem, terminus technicus, význam pojmu, význam, definice, slovo, lexikon, terminologie, definice pojmu, přesný význam, co znamená, popis, odborné názvosloví, synonymum, formulace


Pojem Ekvalizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Ekvalizér?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Ekvalizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Ekvalizér na Youtube

Vyhledat výraz Ekvalizér ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekvalizér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Ekvalizér ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ekvalizér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ekvalizér? resp. co znamená Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Vladimír Kremlík? Znáte a víte kdo je Marie Bouzková? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.