Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ekvalizér

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ekvalizér? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ekvalizér je v kategorii Technika

Klíčová slova: definice pojmu, informace, popis, odborný výraz, odborné názvosloví, pojem, slovník, slovo, heslo, wiki, Ekvalizér, význam slova, význam, význam pojmu, Technika, přesný výraz, přesný význam, co znamená


Pojem Ekvalizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Ekvalizér?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Jiné zdroje informací o pojmu Ekvalizér

Zkusit najít termín Ekvalizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Ekvalizér ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Ekvalizér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Ekvalizér ve Wikislovníku

Najít pojem Ekvalizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Ekvalizér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ekvalizér? resp. jaký je přesný význam slova Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Emigrant? Znáte a víte kdo je Marie Bouzková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.