Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je Ekvalizér?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ekvalizér

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ekvalizér s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Ekvalizér se nachází v sekci technika

Klíčová slova: co je to Ekvalizér?, informace, přesný význam, pojem, význam, slovník, odborný výraz, synonymum, technika, lexikon, význam pojmu, terminologie, wiki, názvosloví, formulace, definice pojmu, terminus technicus, co to je


Pojem Ekvalizér je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Ekvalizér píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Ekvalizér ve Wikizdrojích

Hledat výraz Ekvalizér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ekvalizér na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekvalizér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ekvalizér ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Ekvalizér ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co je to Ekvalizér? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Karla Třísková? Znáte a víte kdo je Riccardo Fogli? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v technika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.