Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ekvalizér. Co znamená odborný pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ekvalizér

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ekvalizér. Co znamená odborný pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ekvalizér doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Ekvalizér se nachází v sekci technika

Klíčová slova: Ekvalizér, termín, slovník, slovo, informace, co je to Ekvalizér?, lexikon, synonymum, odborný výraz, přesný význam, názvosloví, pojem, definice, heslo, technika, přesný výraz, odborné názvosloví, terminus technicus


Pojem Ekvalizér je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ekvalizér? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Linky na další online zdroje

Hledat termín Ekvalizér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Ekvalizér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Ekvalizér ve Wikizdrojích

Najít pojem Ekvalizér na Google.cz

Najít heslo Ekvalizér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ekvalizér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte co znamená slovo Ekvalizér? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Fred Chesneau? Znáte a víte kdo je Kate Winslet? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je technika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.