Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ekvalizér?

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.


Co je to Ekvalizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Ekvalizér sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ekvalizér je v kategorii Technika

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, význam, co je to Ekvalizér?, co to je, lexikon, přesný výraz, formulace, definice, názvosloví, význam pojmu, terminologie, popis, Technika, termín, pojem, slovník, význam slova


Pojem Ekvalizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Ekvalizér?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Hledejte pojem Ekvalizér v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Ekvalizér ve Wikizdrojích

Hledat slovo Ekvalizér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Ekvalizér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ekvalizér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Ekvalizér na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ekvalizér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ekvalizér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ekvalizér? resp. co znamená slovo Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Alfred Nobel? Znáte a víte kdo je Lukáš Bouzek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Ekvalizér i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.