Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lyocell. Co znamená odborný pojem Lyocell z kategorie Materiály?

Co je to Lyocell? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Lyocell?

Lyocell je název druhu vlákna. Jedná se o nově vytvořený přírodní produkt, který se získává z dřevní hmoty, celulózy, především z buku nebo dubu. Vyrábí se ekologicky, vyniká vysokou pevností a je velmi příjemné na dotek. Tuto jemnost zajišťují fibrily, které se s pomocí speciálních postupů štěpí na povrchu vlákna.
Lyocell je vynikajícím materiálem například pro lůžkoviny, protože dokáže udržet ideální vlhkost.


Co je to Lyocell? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lyocell. Co znamená odborný pojem Lyocell z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Lyocell s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lyocell je v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, lexikon, terminus technicus, synonymum, heslo, slovo, terminologie, přesný význam, význam pojmu, význam, Lyocell, odborný výraz, pojem, význam slova, termín, informace


Pojem Lyocell je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lyocell lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Lyocell ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Lyocell ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Lyocell ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Lyocell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Lyocell ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Lyocell ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lyocell například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Lyocell? resp. co je to Lyocell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lyocell, odpověď na dotaz co je to Lyocell?. Víte např. kdo to je Vampír? Znáte a víte kdo je Quentin Tarantino? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Lyocell i v jiných kategoriích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..