Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dermatitida. Co znamená pojem Dermatitida z kategorie Nemoce?

Co je to Dermatitida? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Dermatitida?

Dermatitida je souhrnné označení pro záněty kůže. Ty mohou být způsobeny alergiemi, infekcemi, fyzikálními vlivy, poruchami autoimunity nebo působením chemikálií.
Léčí se podle příčin, především místními léky jako jsou masti, zásypy, gely a podobně. Neléčené dermatitidy bývají důvodem trvalého poškození pokožky.


Co je to Dermatitida? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dermatitida. Co znamená pojem Dermatitida z kategorie Nemoce?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dermatitida? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dermatitida je v sekci Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, synonymum, popis, co je to Dermatitida?, termín, co znamená, slovo, vysvětlení, terminologie, heslo, terminus technicus, formulace, význam slova, Nemoce, definice pojmu, význam, lexikon, odborný výraz


Pojem Dermatitida je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Dermatitida ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dermatitida ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Dermatitida ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Dermatitida ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dermatitida ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Dermatitida na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatitida například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Dermatitida? resp. co znamená slovo Dermatitida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dermatitida, odpověď na dotaz co je to Dermatitida?. Víte např. kdo to je Petr Kolář? Znáte a víte kdo je Karl Marx? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.