Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ratejna. Co znamená pojem Ratejna z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ratejna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ratejna

Ratejna je historické pojmenování pro ubytování zemědělských dělníků. Název pochází z 16. století, kdy u velkých hospodářství vznikaly rozlehlé ubytovny, čeledníky, ve který bydlelo i více rodin v jedné velké místnosti.
Právě rozloha a neútulnost ratejen se přenesla do dnešního významu slova, kdy je takto označována velká a nepřívětivá místnost.


Co je to Ratejna? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ratejna. Co znamená pojem Ratejna z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Ratejna sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ratejna je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, formulace, Stavebnictví, význam, terminus technicus, terminologie, lexikon, pojem, odborné názvosloví, přesný význam, Ratejna, co to je, termín, definice, význam pojmu, informace, popis, heslo


Pojem Ratejna je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ratejna

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ratejna ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ratejna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ratejna na Google.cz

Hledat pojem Ratejna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ratejna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Ratejna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ratejna například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ratejna? resp. co to je Ratejna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ratejna, odpověď na dotaz co je to Ratejna?. Víte např. kdo to je Lenoch? Znáte a víte kdo je Múza? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.