Co je to?
Výraz, termín, definice slova Unsplash. Co znamená odborný pojem Unsplash z kategorie Internet?

Co je to Unsplash? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Unsplash

Unsplash je jméno fotobanky, která je orientována na snímky vysoké kvality. Na trhu působí od roku 2013, ve svých počátcích nabízela pouze desítku fotografií. Dnes je nejpopulárnější fotobankou. Nabízí totiž fotografie i pro komerční použití a to zdarma. Uživatel může, ale nemusí uvádět jméno autora fotografie. Konkurenční fotobanky a služby podobného charakteru nesmí tyto fotografie nabízet nebo prodávat.
Unsplash pracuje s licencí Creative Commons Zero. K popularitě této fotobanky přispívá také propracovaný systém snadného vyhledávání a možnost stáhnout fotografii pouze na dva kliky.


Co je to Unsplash? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Unsplash. Co znamená odborný pojem Unsplash z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Unsplash s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Unsplash patří do kategorie internet

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, vysvětlení, terminologie, termín, slovník, význam pojmu, formulace, názvosloví, význam slova, wiki, definice, význam, co je to Unsplash?, definice pojmu, internet, co to je, přesný význam


Pojem Unsplash je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Unsplash lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Unsplash ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Unsplash ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Unsplash ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Unsplash ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Unsplash ve Wikipedii

Najít termín Unsplash ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Unsplash například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Unsplash? resp. co je to Unsplash? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Unsplash, odpověď na dotaz co je to Unsplash?. Víte např. kdo to je Joan Jett? Znáte a víte kdo je Blbka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Unsplash hledat i v jiných kategoriích (než internet) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.