Co je to?
Odborný výraz, definice slova Unsplash. Co znamená slovo Unsplash z kategorie Internet?

Co je Unsplash?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Unsplash?

Unsplash je jméno fotobanky, která je orientována na snímky vysoké kvality. Na trhu působí od roku 2013, ve svých počátcích nabízela pouze desítku fotografií. Dnes je nejpopulárnější fotobankou. Nabízí totiž fotografie i pro komerční použití a to zdarma. Uživatel může, ale nemusí uvádět jméno autora fotografie. Konkurenční fotobanky a služby podobného charakteru nesmí tyto fotografie nabízet nebo prodávat.
Unsplash pracuje s licencí Creative Commons Zero. K popularitě této fotobanky přispívá také propracovaný systém snadného vyhledávání a možnost stáhnout fotografii pouze na dva kliky.


Co je to Unsplash? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Unsplash. Co znamená slovo Unsplash z kategorie Internet?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Unsplash s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Unsplash patří do kategorie internet

Klíčová slova: internet, pojem, co znamená, Unsplash, popis, význam slova, definice pojmu, wiki, co je to Unsplash?, internet, termín, terminus technicus, co to je, formulace, slovo, přesný význam, názvosloví, odborný výraz


Pojem Unsplash je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Unsplash v následujících zdrojích

Najít pojem Unsplash ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Unsplash ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Unsplash ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Unsplash ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Unsplash ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Unsplash ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Unsplash například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená Unsplash? resp. co se skrývá pod slovem Unsplash? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Unsplash, odpověď na dotaz co je to Unsplash?. Víte např. kdo to je Daniel Dočekal? Znáte a víte kdo je Lukáš Hlavica? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Připojení na wifi, unsplash, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.