Co je to?
Výraz, termín, definice slova Unsplash. Co znamená odborný pojem Unsplash z kategorie Internet?

Co je to Unsplash? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Unsplash

Unsplash je jméno fotobanky, která je orientována na snímky vysoké kvality. Na trhu působí od roku 2013, ve svých počátcích nabízela pouze desítku fotografií. Dnes je nejpopulárnější fotobankou. Nabízí totiž fotografie i pro komerční použití a to zdarma. Uživatel může, ale nemusí uvádět jméno autora fotografie. Konkurenční fotobanky a služby podobného charakteru nesmí tyto fotografie nabízet nebo prodávat.
Unsplash pracuje s licencí Creative Commons Zero. K popularitě této fotobanky přispívá také propracovaný systém snadného vyhledávání a možnost stáhnout fotografii pouze na dva kliky.


Co je to Unsplash? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Unsplash. Co znamená odborný pojem Unsplash z kategorie Internet?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Unsplash? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Unsplash je v kategorii internet

Klíčová slova: co to je, informace, popis, heslo, internet, termín, definice pojmu, Unsplash, formulace, význam slova, terminus technicus, definice, terminologie, internet, co je to Unsplash?, slovo, přesný výraz, lexikon


Pojem Unsplash je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Unsplash ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Unsplash ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Unsplash ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Unsplash ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Unsplash ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Unsplash na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Unsplash například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte co znamená slovo Unsplash? resp. jaká je definice slova Unsplash? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Unsplash, odpověď na dotaz co je to Unsplash?. Víte např. kdo to je Vdova? Znáte a víte kdo je Ajťák? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.