Co je to?
Výraz, termín, definice slova Myom. Co znamená odborný pojem Myom z kategorie Nemoce?

Co je to Myom? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Myom?

Nezhoubné nádory vznikající v děloze se nazývají myomy. Patří mezi nejčastější gynekologické nádory a celkově nejčastější ženská onemocnění. Myomy mohou být ojedinělé nebo mnohočetné. Ze začátku se nemusí projevovat žádné symptomy. Léčba závisí na obtížích a věku pacientky. V současné době se neví, jak myomy vznikají.
Myom tvoří převážně hladkosvalové buňky děložní svaloviny. Většinou se vyskytují u žen ve věku mezi třiceti až padesáti lety, ale výjimky existují.


Co je to Myom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Myom. Co znamená odborný pojem Myom z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Myom je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: slovo, Nemoce, synonymum, lexikon, názvosloví, co znamená, odborný výraz, definice pojmu, popis, co to je, terminologie, Nemoce, vysvětlení, termín, význam slova, Myom, co je to Myom?, heslo


Pojem Myom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Myom na Google.cz

Vyhledat heslo Myom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Myom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Myom ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Myom ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Myom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Myom například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Myom? resp. co přesně znamená slovo Myom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Myom, odpověď na dotaz co je to Myom?. Víte např. kdo to je Monica Bellucci? Znáte a víte kdo je Mikuláš? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.