Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vinylová podlaha. Co znamená pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co to je Vinylová podlaha? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je podlaha z umělého hmoty, vycházející z PVC. Je velmi často využívaná a rozšířená celosvětově. Je variabilní, nabízí mnoho provedení a vzorů, dokáže imitovat i klasické podlahové materiály jako jsou kameny nebo dřevo. Může být celistvá nebo se skládat z jednotlivých do sebe zapadajících dílů.
Vinylové podlahy jsou buď měkčené nebo neměkčené. Jsou cenově dostupné a jejich údržba je snadná. Vynikají vysokou odolností jak proti poškození, tak vlhkosti. Nenesou však příliš vysoké nebo extrémně nízké teploty.


Co je to Vinylová podlaha? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vinylová podlaha. Co znamená pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vinylová podlaha můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vinylová podlaha je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, heslo, terminologie, pojem, wiki, přesný význam, popis, odborný výraz, co znamená, terminus technicus, význam, význam slova, synonymum, Vinylová podlaha, názvosloví, termín, formulace, co to je


Pojem Vinylová podlaha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vinylová podlaha

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vinylová podlaha ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Vinylová podlaha ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vinylová podlaha na Youtube

Zkusit najít slovo Vinylová podlaha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Vinylová podlaha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Vinylová podlaha ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vinylová podlaha například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Vinylová podlaha? resp. co znamená Vinylová podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vinylová podlaha, odpověď na dotaz co je to Vinylová podlaha?. Víte např. kdo to je Pravdoláskař? Znáte a víte kdo je Karel Jaromír Erben? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Vinylová podlaha i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.