Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vinylová podlaha. Co znamená odborný pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vinylová podlaha? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vinylová podlaha?

Vinylová podlaha je podlaha z umělého hmoty, vycházející z PVC. Je velmi často využívaná a rozšířená celosvětově. Je variabilní, nabízí mnoho provedení a vzorů, dokáže imitovat i klasické podlahové materiály jako jsou kameny nebo dřevo. Může být celistvá nebo se skládat z jednotlivých do sebe zapadajících dílů.
Vinylové podlahy jsou buď měkčené nebo neměkčené. Jsou cenově dostupné a jejich údržba je snadná. Vynikají vysokou odolností jak proti poškození, tak vlhkosti. Nenesou však příliš vysoké nebo extrémně nízké teploty.


Co je to Vinylová podlaha? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vinylová podlaha. Co znamená odborný pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vinylová podlaha? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Vinylová podlaha patří do sekce stavebnictví

Klíčová slova: pojem, termín, formulace, co je to Vinylová podlaha?, popis, odborné názvosloví, slovník, stavebnictví, názvosloví, synonymum, význam slova, terminus technicus, přesný význam, význam, vysvětlení, význam pojmu, slovo, odborný výraz


Pojem Vinylová podlaha je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vinylová podlaha? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Název vinylová podlaha je odvozen od plastu PVC. Je hojně využívaná po celém světě a vyrábí se v různých provedeních, například jako imitace dřeva či kamene.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Vinylová podlaha ve Wikislovníku

Hledat termín Vinylová podlaha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vinylová podlaha ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vinylová podlaha ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Vinylová podlaha ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Vinylová podlaha na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vinylová podlaha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Vinylová podlaha? resp. co je to Vinylová podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vinylová podlaha, odpověď na dotaz co je to Vinylová podlaha?. Víte např. kdo to je Budovatel? Znáte a víte kdo je Ondřej Kúdela? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než stavebnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.