Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vinylová podlaha. Co znamená pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co to je Vinylová podlaha? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vinylová podlaha?

Vinylová podlaha je podlaha z umělého hmoty, vycházející z PVC. Je velmi často využívaná a rozšířená celosvětově. Je variabilní, nabízí mnoho provedení a vzorů, dokáže imitovat i klasické podlahové materiály jako jsou kameny nebo dřevo. Může být celistvá nebo se skládat z jednotlivých do sebe zapadajících dílů.
Vinylové podlahy jsou buď měkčené nebo neměkčené. Jsou cenově dostupné a jejich údržba je snadná. Vynikají vysokou odolností jak proti poškození, tak vlhkosti. Nenesou však příliš vysoké nebo extrémně nízké teploty.


Co je to Vinylová podlaha? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vinylová podlaha. Co znamená pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vinylová podlaha je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, co je to Vinylová podlaha?, popis, termín, význam, wiki, Stavebnictví, slovník, význam slova, co to je, synonymum, terminus technicus, vysvětlení, význam pojmu, informace, definice pojmu, odborné názvosloví


Pojem Vinylová podlaha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Vinylová podlaha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Vinylová podlaha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Vinylová podlaha ve Wikislovníku

Najít heslo Vinylová podlaha ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vinylová podlaha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vinylová podlaha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vinylová podlaha například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Vinylová podlaha? resp. co označuje slovo Vinylová podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vinylová podlaha, odpověď na dotaz co je to Vinylová podlaha?. Víte např. kdo to je Petra Černocká? Znáte a víte kdo je Sloupkař? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.