Co je to?
Definice výrazu Vinylová podlaha. Co znamená odborný pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co je Vinylová podlaha?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je podlaha z umělého hmoty, vycházející z PVC. Je velmi často využívaná a rozšířená celosvětově. Je variabilní, nabízí mnoho provedení a vzorů, dokáže imitovat i klasické podlahové materiály jako jsou kameny nebo dřevo. Může být celistvá nebo se skládat z jednotlivých do sebe zapadajících dílů.
Vinylové podlahy jsou buď měkčené nebo neměkčené. Jsou cenově dostupné a jejich údržba je snadná. Vynikají vysokou odolností jak proti poškození, tak vlhkosti. Nenesou však příliš vysoké nebo extrémně nízké teploty.


Co je to Vinylová podlaha? Význam slova, termín, Definice výrazu Vinylová podlaha. Co znamená odborný pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Vinylová podlaha? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Vinylová podlaha je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, popis, význam slova, přesný význam, termín, slovo, názvosloví, odborné názvosloví, terminus technicus, slovník, heslo, terminologie, co je to Vinylová podlaha?, synonymum, definice


Pojem Vinylová podlaha je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vinylová podlaha? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Název vinylová podlaha je odvozen od plastu PVC. Je hojně využívaná po celém světě a vyrábí se v různých provedeních, například jako imitace dřeva či kamene.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Vinylová podlaha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Vinylová podlaha ve Wikizdrojích

Najít slovo Vinylová podlaha ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Vinylová podlaha ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Vinylová podlaha ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Vinylová podlaha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vinylová podlaha například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Vinylová podlaha? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vinylová podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vinylová podlaha, odpověď na dotaz co je to Vinylová podlaha?. Víte např. kdo to je Kmotřenec? Znáte a víte kdo je Marilyn Monroe? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, Hranatý mrakodrap, vinylová podlaha, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.