Co je to?
Definice výrazu Aftraipšár. Co znamená odborný pojem Aftraipšár z kategorie Nástroje?

Co to je Aftraipšár? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aftraipšár?

Aftraipšár je nástroj používaný skláři. Ti mu říkají také roztočka nebo šoršal. Jde o velkou železnou sponu uzpůsobenou k pohodlnému úchopu a držení v ruce. Na konci je opatřena packami ve tvaru jehlanu.
Aftraipšár se užívá k vytahování skla do délky nebo při roztáčení džbánků. Jde o tradiční sklářskou pomůcku.


Co je to Aftraipšár? Význam slova, termín, Definice výrazu Aftraipšár. Co znamená odborný pojem Aftraipšár z kategorie Nástroje?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aftraipšár? se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Aftraipšár je v sekci nástroje

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, Aftraipšár, slovo, wiki, pojem, nástroje, heslo, definice, význam slova, význam, nástroje, názvosloví, co znamená, co je to Aftraipšár?, termín, odborný výraz, informace


Pojem Aftraipšár je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Aftraipšár? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aftraipšár (též šoršal či roztočka) se ve sklářství používá na roztáčení džbánků či volejky resp. vytahování skla do délky. Aftraipšár je v podstatě velká železná spona do ruky, tvořená na konci jehlanovitými packami.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Aftraipšár ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Aftraipšár ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Aftraipšár ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aftraipšár ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Aftraipšár na Google.cz

Hledat výraz Aftraipšár ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aftraipšár například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte co znamená slovo Aftraipšár? resp. co přesně označuje termín Aftraipšár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aftraipšár, odpověď na dotaz co je to Aftraipšár?. Víte např. kdo to je Brigitte Bardot? Znáte a víte kdo je Konkurent? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aftraipšár v jiné sekci než nástroje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.