Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aftraipšár. Co znamená odborný pojem Aftraipšár z kategorie Nástroje?

Co je to Aftraipšár? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Aftraipšár?

Aftraipšár je nástroj používaný skláři. Ti mu říkají také roztočka nebo šoršal. Jde o velkou železnou sponu uzpůsobenou k pohodlnému úchopu a držení v ruce. Na konci je opatřena packami ve tvaru jehlanu.
Aftraipšár se užívá k vytahování skla do délky nebo při roztáčení džbánků. Jde o tradiční sklářskou pomůcku.


Co je to Aftraipšár? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aftraipšár. Co znamená odborný pojem Aftraipšár z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aftraipšár? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Aftraipšár se nachází v kategorii nástroje

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, lexikon, termín, nástroje, definice pojmu, význam pojmu, význam, odborný výraz, názvosloví, odborné názvosloví, formulace, definice, Aftraipšár, terminus technicus, popis, pojem, synonymum


Pojem Aftraipšár je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Aftraipšár?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Aftraipšár (též šoršal či roztočka) se ve sklářství používá na roztáčení džbánků či volejky resp. vytahování skla do délky. Aftraipšár je v podstatě velká železná spona do ruky, tvořená na konci jehlanovitými packami.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aftraipšár ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Aftraipšár na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aftraipšár ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aftraipšár ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Aftraipšár ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Aftraipšár ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aftraipšár například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teď už víte jaká je definice termínu Aftraipšár? resp. co znamená Aftraipšár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aftraipšár, odpověď na dotaz co je to Aftraipšár?. Víte např. kdo to je Svatý Šebestián? Znáte a víte kdo je Drúz? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aftraipšár v jiné sekci než nástroje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.