Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Co je to Lol? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Lol

Lol je druh zkratky, označovaný jako akronym, tedy taková zkratka, která není hláskovaná a je ji možno používat jako slovo, popř. skloňovat. Lol vzniklo spojením počátečních písmen slov, která osvětlují význam zkratky.
V doslovném překladu se jedná o slova „Smíchy se mohu strhat“, Laughing Out Lound. Tento akronym se využívá především ve světě internetu, her, elektronické a telefonické komunikace.


Co je to Lol? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lol s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Lol se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: informace, heslo, Zkratky, wiki, definice, vysvětlení, terminus technicus, terminologie, názvosloví, přesný význam, termín, definice pojmu, odborný výraz, pojem, lexikon, slovo, synonymum, Zkratky


Pojem Lol je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Lol ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Lol ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lol ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Lol ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Lol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Lol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lol například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Lol? resp. co znamená Lol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lol, odpověď na dotaz co je to Lol?. Víte např. kdo to je Čučkař? Znáte a víte kdo je Meteorolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.