Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Co je to Lol? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Lol

Lol je druh zkratky, označovaný jako akronym, tedy taková zkratka, která není hláskovaná a je ji možno používat jako slovo, popř. skloňovat. Lol vzniklo spojením počátečních písmen slov, která osvětlují význam zkratky.
V doslovném překladu se jedná o slova „Smíchy se mohu strhat“, Laughing Out Lound. Tento akronym se využívá především ve světě internetu, her, elektronické a telefonické komunikace.


Co je to Lol? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Lol? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lol je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: termín, informace, Zkratky, pojem, slovník, Zkratky, co znamená, heslo, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, lexikon, Lol, slovo, přesný význam, názvosloví, význam


Pojem Lol je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Lol ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Lol ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Lol ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lol ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Lol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lol na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lol například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Lol? resp. jaký je přesný význam slova Lol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lol, odpověď na dotaz co je to Lol?. Víte např. kdo to je Forman? Znáte a víte kdo je Meteorolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.