Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Co je to Lol? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Lol

Lol je druh zkratky, označovaný jako akronym, tedy taková zkratka, která není hláskovaná a je ji možno používat jako slovo, popř. skloňovat. Lol vzniklo spojením počátečních písmen slov, která osvětlují význam zkratky.
V doslovném překladu se jedná o slova „Smíchy se mohu strhat“, Laughing Out Lound. Tento akronym se využívá především ve světě internetu, her, elektronické a telefonické komunikace.


Co je to Lol? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Lol s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Lol patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: názvosloví, Zkratky, přesný výraz, pojem, přesný význam, definice pojmu, význam, slovník, terminologie, termín, odborný výraz, Lol, co je to Lol?, popis, vysvětlení, formulace, slovo, co to je


Pojem Lol je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lol lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Lol na Google.cz

Najít slovo Lol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lol ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Lol na Youtube

Vyhledat termín Lol ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Lol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lol například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Lol? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lol, odpověď na dotaz co je to Lol?. Víte např. kdo to je Hana Zagorová? Znáte a víte kdo je Překladatel? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.