Co je to?
Výraz, termín, definice slova Postřikovač. Co znamená odborný pojem Postřikovač z kategorie Nástroje?

Co je to Postřikovač? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Postřikovač?

Postřikovač je název přístroje, který je konstruován pro rozprašování různých kapalin. Používá se v zemědělství, v zahradnictví, průmyslových provozech i v domácnostech – záleží na jeho velikosti a provedení. S jeho pomocí se rozstřikují chemické prostředky, čističe, hnojivo, prostředky k ochraně rostlin nebo samotná voda.
Postřikovače mohou být ruční, zádové, polní, tažené nebo samojízdné. Postřikovač se obecně skládá z nádrže (může mít ještě další nádrž na čistou vodu), nádržky pro přidání postřikové tekutiny nebo prášku, počítače nebo terminálu, trysek a jejich držáků, navigace a vzduchové podpory. Malé domácí postřikovače jsou mnohem jednodušší.


Co je to Postřikovač? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Postřikovač. Co znamená odborný pojem Postřikovač z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Postřikovač s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Postřikovač patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: význam slova, lexikon, synonymum, vysvětlení, přesný význam, definice, popis, terminologie, názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, nástroje, formulace, co to je, odborné názvosloví, význam, wiki, nástroje


Pojem Postřikovač je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Postřikovač?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Postřikovač je zařízení určené k rozprašování kapaliny. V zahradnictví či zemědělství se využívá k rozprašování směsí vody s pesticidními či biologickými přípravky při ochraně rostlin, stromů nebo plodin.V průmyslu se používá na rozprašování vody či chemických prostředků.

Další informační zdroje o slovu Postřikovač

Hledat videa s názvem Postřikovač na Youtube

Zkusit najít slovo Postřikovač ve Wikizdrojích

Najít slovo Postřikovač ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Postřikovač ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Postřikovač ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Postřikovač ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Postřikovač například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Postřikovač? resp. co označuje slovo Postřikovač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Postřikovač, odpověď na dotaz co je to Postřikovač?. Víte např. kdo to je Vratislav Kulhánek? Znáte a víte kdo je Andrea Elsnerová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.