Co je to?
Odborný výraz, definice slova Postřikovač. Co znamená slovo Postřikovač z kategorie Nástroje?

Co je Postřikovač?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Postřikovač?

Postřikovač je název přístroje, který je konstruován pro rozprašování různých kapalin. Používá se v zemědělství, v zahradnictví, průmyslových provozech i v domácnostech – záleží na jeho velikosti a provedení. S jeho pomocí se rozstřikují chemické prostředky, čističe, hnojivo, prostředky k ochraně rostlin nebo samotná voda.
Postřikovače mohou být ruční, zádové, polní, tažené nebo samojízdné. Postřikovač se obecně skládá z nádrže (může mít ještě další nádrž na čistou vodu), nádržky pro přidání postřikové tekutiny nebo prášku, počítače nebo terminálu, trysek a jejich držáků, navigace a vzduchové podpory. Malé domácí postřikovače jsou mnohem jednodušší.


Co je to Postřikovač? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Postřikovač. Co znamená slovo Postřikovač z kategorie Nástroje?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Postřikovač s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Postřikovač patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, co to je, terminologie, odborný výraz, význam pojmu, co je to Postřikovač?, definice, nástroje, informace, odborné názvosloví, slovo, definice pojmu, přesný význam, pojem, synonymum, formulace, termín


Pojem Postřikovač je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Postřikovač?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Postřikovač je zařízení určené k rozprašování kapaliny. V zahradnictví či zemědělství se využívá k rozprašování směsí vody s pesticidními či biologickými přípravky při ochraně rostlin, stromů nebo plodin.V průmyslu se používá na rozprašování vody či chemických prostředků.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Postřikovač na Youtube

Najít pojem Postřikovač ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Postřikovač ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Postřikovač ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Postřikovač ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Postřikovač ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Postřikovač například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Postřikovač? resp. jaký je přesný význam slova Postřikovač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Postřikovač, odpověď na dotaz co je to Postřikovač?. Víte např. kdo to je Denisa Pfauserová? Znáte a víte kdo je Faust? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, Kovové loupátko, postřikovač, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.