Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mezonetový byt? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Mezonetový byt

Mezonetový byt je takový byt, který se vyskytuje ve dvou nebo více patrech vícepodlažního bytového domu. Dole bývá kuchyň a společenská místnost (obývací pokoj) a nahoře ložnice.


Co je to Mezonetový byt? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mezonetový byt se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, co to je, terminologie, heslo, slovník, co je to Mezonetový byt?, Mezonetový byt, lexikon, terminus technicus, vysvětlení, Stavebnictví, odborné názvosloví, termín, informace, odborný výraz, synonymum, pojem, co znamená


Pojem Mezonetový byt je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Mezonetový byt?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Stavebně se může jednat o propojení dvou bytů nad sebou vnitřním schodištěm (rekonstrukce starších bytových domů), propojení nejvyššího patra s podkrovím (podkrovní vestavby) nebo předem plánovanou nadstavbu na ploché střeše objektu (u novostaveb).

Další zdroje informací o slovu Mezonetový byt

Najít termín Mezonetový byt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Mezonetový byt ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Mezonetový byt na Google.cz

Vyhledat pojem Mezonetový byt ve Wikislovníku

Hledat pojem Mezonetový byt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mezonetový byt ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezonetový byt například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Mezonetový byt? resp. jaká je definice termínu Mezonetový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mezonetový byt, odpověď na dotaz co je to Mezonetový byt?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Liberál? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.