Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mezonetový byt. Co znamená pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mezonetový byt? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mezonetový byt?

Mezonetový byt je takový byt, který se vyskytuje ve dvou nebo více patrech vícepodlažního bytového domu. Dole bývá kuchyň a společenská místnost (obývací pokoj) a nahoře ložnice.


Co je to Mezonetový byt? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mezonetový byt. Co znamená pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Mezonetový byt můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Mezonetový byt je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: heslo, stavebnictví, názvosloví, co znamená, pojem, stavebnictví, slovo, popis, definice, informace, definice pojmu, Mezonetový byt, synonymum, přesný výraz, lexikon, terminus technicus, vysvětlení, odborný výraz


Pojem Mezonetový byt je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Mezonetový byt?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Stavebně se může jednat o propojení dvou bytů nad sebou vnitřním schodištěm (rekonstrukce starších bytových domů), propojení nejvyššího patra s podkrovím (podkrovní vestavby) nebo předem plánovanou nadstavbu na ploché střeše objektu (u novostaveb).

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Mezonetový byt ve Wikizdrojích

Najít slovo Mezonetový byt ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Mezonetový byt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Mezonetový byt ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Mezonetový byt na Google.cz

Hledat termín Mezonetový byt ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezonetový byt například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Mezonetový byt? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mezonetový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mezonetový byt, odpověď na dotaz co je to Mezonetový byt?. Víte např. kdo to je Ludvík XIV? Znáte a víte kdo je Karel Hynek Mácha? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Mezonetový byt i v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.