Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mezonetový byt. Co znamená pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je Mezonetový byt?

Co znamená termín Mezonetový byt? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Mezonetový byt je takový byt, který se vyskytuje ve dvou nebo více patrech vícepodlažního bytového domu. Dole bývá kuchyň a společenská místnost (obývací pokoj) a nahoře ložnice.


Co je to Mezonetový byt? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Mezonetový byt. Co znamená pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Mezonetový byt se nachází v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, definice pojmu, informace, heslo, termín, stavebnictví, odborný výraz, definice, co znamená, synonymum, přesný význam, slovník, význam pojmu, co to je, co je to Mezonetový byt?


Pojem Mezonetový byt je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Mezonetový byt?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Stavebně se může jednat o propojení dvou bytů nad sebou vnitřním schodištěm (rekonstrukce starších bytových domů), propojení nejvyššího patra s podkrovím (podkrovní vestavby) nebo předem plánovanou nadstavbu na ploché střeše objektu (u novostaveb).

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Mezonetový byt ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Mezonetový byt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Mezonetový byt ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Mezonetový byt ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Mezonetový byt ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Mezonetový byt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezonetový byt například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Mezonetový byt? resp. co je to Mezonetový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mezonetový byt, odpověď na dotaz co je to Mezonetový byt?. Víte např. kdo to je Karolína Plíšková? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mezonetový byt i jinde než v sekci než v stavebnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, domeček, mezonetový byt, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.