Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mezonetový byt? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Mezonetový byt

Mezonetový byt je takový byt, který se vyskytuje ve dvou nebo více patrech vícepodlažního bytového domu. Dole bývá kuchyň a společenská místnost (obývací pokoj) a nahoře ložnice.


Co je to Mezonetový byt? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Mezonetový byt? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mezonetový byt je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: termín, lexikon, přesný význam, pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, vysvětlení, slovo, synonymum, názvosloví, terminologie, přesný výraz, co to je, popis, heslo, odborný výraz, definice


Pojem Mezonetový byt je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Mezonetový byt? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Stavebně se může jednat o propojení dvou bytů nad sebou vnitřním schodištěm (rekonstrukce starších bytových domů), propojení nejvyššího patra s podkrovím (podkrovní vestavby) nebo předem plánovanou nadstavbu na ploché střeše objektu (u novostaveb).

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Mezonetový byt ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Mezonetový byt ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Mezonetový byt ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mezonetový byt ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Mezonetový byt na Google.cz

Najít termín Mezonetový byt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezonetový byt například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Mezonetový byt? resp. co znamená slovo Mezonetový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mezonetový byt, odpověď na dotaz co je to Mezonetový byt?. Víte např. kdo to je Greta Garbo? Znáte a víte kdo je Pravičák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.