Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mezonetový byt? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Mezonetový byt

Mezonetový byt je takový byt, který se vyskytuje ve dvou nebo více patrech vícepodlažního bytového domu. Dole bývá kuchyň a společenská místnost (obývací pokoj) a nahoře ložnice.


Co je to Mezonetový byt? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Mezonetový byt můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mezonetový byt je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, Stavebnictví, význam slova, terminologie, slovo, odborné názvosloví, heslo, lexikon, vysvětlení, co to je, názvosloví, pojem, popis, wiki, definice pojmu, formulace, termín, synonymum


Pojem Mezonetový byt je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Mezonetový byt? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Stavebně se může jednat o propojení dvou bytů nad sebou vnitřním schodištěm (rekonstrukce starších bytových domů), propojení nejvyššího patra s podkrovím (podkrovní vestavby) nebo předem plánovanou nadstavbu na ploché střeše objektu (u novostaveb).

Jiné zdroje informací o pojmu Mezonetový byt

Zkusit najít heslo Mezonetový byt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Mezonetový byt na Youtube

Zkusit najít termín Mezonetový byt na Google.cz

Najít slovo Mezonetový byt ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Mezonetový byt ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mezonetový byt ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mezonetový byt například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Mezonetový byt? resp. co znamená slovo Mezonetový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mezonetový byt, odpověď na dotaz co je to Mezonetový byt?. Víte např. kdo to je Jay Z? Znáte a víte kdo je Vojvoda Krok? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.