Co je to?
Výraz, termín, definice slova Loftový byt. Co znamená odborný pojem Loftový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je to Loftový byt? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Loftový byt?

Loft je termín pocházející z angličtiny a označuje podkrovní byt, to znamená, že se nachází bezprostředně pod střechou. Zmíněný prostor byl tradičně využíván jako půda pro skladování věcí, ale v poslední době jsou v módě právě podkrovní byty. Mají svá specifika, protože sešikmené stěny vyžadují jiný typ nábytku, vnitřního uspořádání, oken atd. Určitou nevýhodu může představovat nutnost dobré tepelné izolace, která brání tepelným únikům v zimě a naopak zamezuje přehřívání v létě. Součástí loftů jsou někdy trámy. Někdy podkroví slouží jako umělecký ateliér apod.

Loftový byt také může označovat byt vzniklý přestavbou průmyslové budovy (továrny, skladiště apod.). Loftový byt je v tomto případě tvořen jednou velkou místností, kterou lze pomocí příček upravit dle přání majitele.


Co je to Loftový byt? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Loftový byt. Co znamená odborný pojem Loftový byt z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Loftový byt) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Loftový byt patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, Loftový byt, názvosloví, význam, slovník, terminologie, význam slova, definice, stavebnictví, terminus technicus, vysvětlení, definice pojmu, co to je, heslo, synonymum, popis, pojem


Pojem Loftový byt je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Loftový byt? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Loftové byty jsou byty, které jsou vestavěny do dříve průmyslových budov. Když se průmyslové stavby začnou přestavovat do podoby družstevních bytů, mohou se také nazývat družstevní lofty. Všeobecný výraz pro skladiště-do podoby loftu může být někdy používán právě pro toto přestavování budov do podoby loftových bytů.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Loftový byt ve Wikimedia Commons

Hledat termín Loftový byt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Loftový byt na Google.cz

Vyhledat slovo Loftový byt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Loftový byt na Youtube

Hledat slovo Loftový byt ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Loftový byt například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Loftový byt? resp. co se skrývá pod slovem Loftový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loftový byt, odpověď na dotaz co je to Loftový byt?. Víte např. kdo to je Pavla Beretová? Znáte a víte kdo je Jiří Dienstbier mladší? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.