Co je to?
Definice výrazu Loftový byt. Co znamená odborný pojem Loftový byt z kategorie Stavebnictví?

Co to je Loftový byt? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Loftový byt?

Loft je termín pocházející z angličtiny a označuje podkrovní byt, to znamená, že se nachází bezprostředně pod střechou. Zmíněný prostor byl tradičně využíván jako půda pro skladování věcí, ale v poslední době jsou v módě právě podkrovní byty. Mají svá specifika, protože sešikmené stěny vyžadují jiný typ nábytku, vnitřního uspořádání, oken atd. Určitou nevýhodu může představovat nutnost dobré tepelné izolace, která brání tepelným únikům v zimě a naopak zamezuje přehřívání v létě. Součástí loftů jsou někdy trámy. Někdy podkroví slouží jako umělecký ateliér apod.

Loftový byt také může označovat byt vzniklý přestavbou průmyslové budovy (továrny, skladiště apod.). Loftový byt je v tomto případě tvořen jednou velkou místností, kterou lze pomocí příček upravit dle přání majitele.


Co je to Loftový byt? Význam slova, termín, Definice výrazu Loftový byt. Co znamená odborný pojem Loftový byt z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Loftový byt doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Loftový byt se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, pojem, synonymum, význam pojmu, definice pojmu, názvosloví, význam slova, slovník, přesný význam, slovo, termín, vysvětlení, odborný výraz, wiki, Stavebnictví, Loftový byt, terminologie, přesný výraz


Pojem Loftový byt je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Loftový byt? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Loftové byty jsou byty, které jsou vestavěny do dříve průmyslových budov. Když se průmyslové stavby začnou přestavovat do podoby družstevních bytů, mohou se také nazývat družstevní lofty. Všeobecný výraz pro skladiště-do podoby loftu může být někdy používán právě pro toto přestavování budov do podoby loftových bytů.

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Loftový byt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Loftový byt ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Loftový byt ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Loftový byt ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Loftový byt ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Loftový byt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Loftový byt například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Loftový byt? resp. co se přesně ukrývá za slovem Loftový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loftový byt, odpověď na dotaz co je to Loftový byt?. Víte např. kdo to je Jack Nicholson? Znáte a víte kdo je Martin Maxa? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.