Co je to?
Definice odborného termínu, slova Strukturované učení. Co znamená pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co je Strukturované učení?

Co znamená pojem, definice termínu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Strukturované učení. Co znamená pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Strukturované učení patří do sekce Školství

Klíčová slova: Školství, slovo, odborné názvosloví, slovník, termín, přesný výraz, lexikon, wiki, Školství, odborný výraz, co to je, názvosloví, synonymum, co je to Strukturované učení?, co znamená, význam pojmu, definice pojmu, vysvětlení


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Strukturované učení ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Strukturované učení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Strukturované učení na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Strukturované učení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Strukturované učení ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Strukturované učení na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co znamená Strukturované učení? resp. jaký je přesný význam slova Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Cizoložník? Znáte a víte kdo je Ladislav Županič? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Strukturované učení hledat i v jiných kategoriích (než Školství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?