Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Strukturované učení. Co znamená pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Strukturované učení. Co znamená pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Strukturované učení je v kategorii Školství

Klíčová slova: terminus technicus, přesný výraz, odborný výraz, termín, pojem, odborné názvosloví, definice pojmu, definice, slovo, wiki, popis, co to je, heslo, informace, význam slova, terminologie, Školství, co znamená


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Strukturované učení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Strukturované učení ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Strukturované učení ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Strukturované učení ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Strukturované učení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Strukturované učení na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Strukturované učení? resp. co znamená Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Vampír? Znáte a víte kdo je Pavla Tomicová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?