Co je to?
Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Strukturované učení se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, definice pojmu, terminologie, slovník, synonymum, význam slova, Školství, co znamená, formulace, definice, odborné názvosloví, Školství, co je to Strukturované učení?, přesný význam, wiki, informace, význam pojmu


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Strukturované učení ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Strukturované učení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Strukturované učení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Strukturované učení na Youtube

Zkusit najít termín Strukturované učení ve Wikislovníku

Najít výraz Strukturované učení ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Strukturované učení? resp. co se skrývá pod slovem Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Dyskalkulik? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Strukturované učení hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?