Co je to?
Výraz, termín, definice slova Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co je to Strukturované učení? Význam slova

Co znamená termín Strukturované učení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Strukturované učení se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: formulace, terminologie, synonymum, vysvětlení, význam, přesný význam, definice, pojem, význam slova, význam pojmu, heslo, co to je, co je to Strukturované učení?, slovo, odborný výraz, co znamená, Školství, Strukturované učení


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Strukturované učení ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Strukturované učení na Youtube

Hledat heslo Strukturované učení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Strukturované učení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Strukturované učení ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Strukturované učení na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Strukturované učení? resp. co znamená slovo Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Separatista? Znáte a víte kdo je Jakub Prachař? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Strukturované učení i jinde než v sekci než v Školství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?