Co je to?
Výraz, termín, definice slova Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co je to Strukturované učení? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Strukturované učení se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Strukturované učení se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: význam, heslo, informace, Školství, slovo, odborné názvosloví, pojem, slovník, lexikon, wiki, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, formulace, definice pojmu, terminus technicus, Školství


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Strukturované učení v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Strukturované učení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Strukturované učení ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Strukturované učení ve Wikipedii

Vyhledat heslo Strukturované učení na Google.cz

Zkusit najít pojem Strukturované učení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Strukturované učení ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Strukturované učení? resp. co přesně znamená slovo Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Prvotrestaná osoba? Znáte a víte kdo je Hana Brejchová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?