Co je to?
Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Strukturované učení? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Strukturované učení patří do sekce Školství

Klíčová slova: definice, slovník, vysvětlení, Strukturované učení, přesný význam, názvosloví, synonymum, odborné názvosloví, popis, odborný výraz, pojem, wiki, heslo, význam pojmu, význam, terminus technicus, Školství, co znamená


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Strukturované učení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Strukturované učení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Strukturované učení ve Wikislovníku

Najít heslo Strukturované učení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Strukturované učení na Google.cz

Vyhledat termín Strukturované učení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Strukturované učení? resp. co je to Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Tim Burton? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?