Co je to?
Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Co to je Strukturované učení? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Strukturované učení?

Strukturované učení je název učebních postupů, které byly vytvořeny pro vzdělávání dětí, kterým byl zjištěn autizmus. Jde o metodiku jak pro výchovu, tak pro vzdělávání. Autisté by pak měli lépe porozumět tomu, co se od nich očekává.
Strukturované učení tvoří dětem srozumitelné prostředí a dává jim možnost zažít úspěch. Autistické dítě získá jasnou představu o tom, jakou práci má v určitém čase stihnout. Využívá své individuální schopnosti, nacvičuje samostatnost a sebeobsluhu. Je zde nutná spolupráce s rodinou.


Co je to Strukturované učení? Význam slova, termín, Definice výrazu Strukturované učení. Co znamená odborný pojem Strukturované učení z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Strukturované učení sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Strukturované učení je v kategorii Školství

Klíčová slova: co je to Strukturované učení?, slovo, přesný význam, heslo, Školství, formulace, lexikon, slovník, význam slova, co znamená, význam pojmu, názvosloví, definice, terminologie, synonymum, pojem, termín, vysvětlení


Pojem Strukturované učení je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Strukturované učení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Strukturované učení na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Strukturované učení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Strukturované učení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Strukturované učení ve Wikimedia Commons

Najít termín Strukturované učení ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Strukturované učení například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Strukturované učení? resp. co vlastně znamená slovo Strukturované učení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Strukturované učení, odpověď na dotaz co je to Strukturované učení?. Víte např. kdo to je Léčitel? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?