Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zaručená mzda. Co znamená pojem Zaručená mzda z kategorie Právo?

Co je to Zaručená mzda? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Zaručená mzda?

Zaručená mzda je poměrně nový pojem. Od minimální mzdy se liší především tím, že určuje nejnižší cenu za vykonanou práci. Zohledněna je namáhavost a složitost práce a také zodpovědnost. Přesněji jde o plat či mzdu za práci vykonanou v týdenní pracovní době 40 hodin.
Právo na tuto mzdu upravuje zákoník práce, platový výměr, vnitřní předpis nebo smlouva. Pokud není zaručená mzda nijak definována, řídí se její výše podle nařízení vlády. Toto nařízení je vydáno zpravidla na začátku roku a při stanovení výše zaručené mzdy zohledňuje vývoj cen a mezd.


Co je to Zaručená mzda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Zaručená mzda. Co znamená pojem Zaručená mzda z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zaručená mzda se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: terminologie, názvosloví, popis, formulace, slovník, Zaručená mzda, co to je, význam, význam pojmu, Právo, terminus technicus, informace, heslo, přesný význam, slovo, lexikon, přesný výraz, význam slova


Pojem Zaručená mzda je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Zaručená mzda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Zaručená mzda ve Wikipedii

Vyhledat termín Zaručená mzda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Zaručená mzda ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zaručená mzda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zaručená mzda na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaručená mzda například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Zaručená mzda? resp. jaká je definice termínu Zaručená mzda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zaručená mzda, odpověď na dotaz co je to Zaručená mzda?. Víte např. kdo to je Únosce? Znáte a víte kdo je Julija Tymošenková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?