Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zaručená mzda. Co znamená pojem Zaručená mzda z kategorie Právo?

Co je to Zaručená mzda? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zaručená mzda?

Zaručená mzda je poměrně nový pojem. Od minimální mzdy se liší především tím, že určuje nejnižší cenu za vykonanou práci. Zohledněna je namáhavost a složitost práce a také zodpovědnost. Přesněji jde o plat či mzdu za práci vykonanou v týdenní pracovní době 40 hodin.
Právo na tuto mzdu upravuje zákoník práce, platový výměr, vnitřní předpis nebo smlouva. Pokud není zaručená mzda nijak definována, řídí se její výše podle nařízení vlády. Toto nařízení je vydáno zpravidla na začátku roku a při stanovení výše zaručené mzdy zohledňuje vývoj cen a mezd.


Co je to Zaručená mzda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Zaručená mzda. Co znamená pojem Zaručená mzda z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zaručená mzda s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zaručená mzda se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: lexikon, definice, popis, Zaručená mzda, co to je, informace, význam slova, slovo, terminologie, synonymum, odborný výraz, slovník, pojem, význam, názvosloví, Právo, Právo, wiki


Pojem Zaručená mzda je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Zaručená mzda ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zaručená mzda ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Zaručená mzda na Youtube

Zkusit najít výraz Zaručená mzda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zaručená mzda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Zaručená mzda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaručená mzda například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Zaručená mzda? resp. co znamená Zaručená mzda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zaručená mzda, odpověď na dotaz co je to Zaručená mzda?. Víte např. kdo to je Inspicient? Znáte a víte kdo je Levi Strauss? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Zaručená mzda i v jiných kategoriích (než Právo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?