Co je to?
Definice odborného termínu, slova Otevřená ekonomika. Co znamená pojem Otevřená ekonomika z kategorie Ekonomie?

Co je to Otevřená ekonomika? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Otevřená ekonomika?

Otevřená ekonomika je druh ekonomiky, která umožňuje volnou spolupráci s dalšími ekonomikami v mezinárodním měřítku. Tento volný styk přináší účastníkům výhody jako zaměření na to, co umí vyrobit nejlépe, dosažení různorodosti výrobků, navíc mezinárodní měřítko obchodu vede k neustálému zlepšování ekonomické situace.
Otevřenou ekonomiku lze i měřit, například podle podílu exportu a importu s hrubým domácím produktem nebo agregátní poptávkou nebo podle obratu zahraničního obchodu.


Co je to Otevřená ekonomika? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Otevřená ekonomika. Co znamená pojem Otevřená ekonomika z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Otevřená ekonomika? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Otevřená ekonomika se nachází v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: přesný význam, co je to Otevřená ekonomika?, přesný výraz, co to je, heslo, slovo, slovník, odborné názvosloví, terminus technicus, pojem, popis, formulace, termín, význam pojmu, Ekonomie, Otevřená ekonomika, synonymum, wiki


Pojem Otevřená ekonomika je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Otevřená ekonomika? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Otevřená ekonomika je taková ekonomika, která se volně stýká s ostatními světovými ekonomikami.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít termín Otevřená ekonomika ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Otevřená ekonomika ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Otevřená ekonomika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Otevřená ekonomika ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Otevřená ekonomika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Otevřená ekonomika ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Otevřená ekonomika například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Otevřená ekonomika? resp. co se skrývá pod slovem Otevřená ekonomika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Otevřená ekonomika, odpověď na dotaz co je to Otevřená ekonomika?. Víte např. kdo to je Casanova? Znáte a víte kdo je Václav Upír Krejčí? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?