Co je to?
Definice výrazu, termínu Úvodník. Co znamená odborný pojem Úvodník z kategorie Literatura?

Co je to Úvodník? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Úvodník?

Úvodník je pojmenování z oblasti žurnalistiky. V tomto textu chce autor zapůsobit na čtenáře tak, aby čtenář zaujal stejný postoj jako sám autor nebo aby sám něco udělal či podnikl.
Úvodník má úvahový charakter, je zaměřen na společnost a významné dění. Vyjadřuje i názory autora, jeho argumentaci a hodnocení dané situace. Někdy bývá označován i jako editorial.


Co je to Úvodník? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Úvodník. Co znamená odborný pojem Úvodník z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Úvodník se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: terminus technicus, význam slova, slovník, přesný výraz, informace, definice pojmu, wiki, odborné názvosloví, význam pojmu, co je to Úvodník?, odborný výraz, lexikon, slovo, co znamená, definice, heslo, vysvětlení, co to je


Pojem Úvodník je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Úvodník zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Úvodník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Úvodník ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Úvodník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Úvodník ve Wikislovníku

Hledat termín Úvodník na Google.cz

Najít heslo Úvodník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Úvodník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Úvodník? resp. co se přesně ukrývá za slovem Úvodník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Úvodník, odpověď na dotaz co je to Úvodník?. Víte např. kdo to je Popleta? Znáte a víte kdo je Moula? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Literatura Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.