Co je to?
Definice výrazu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je FAQ? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FAQ

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Definice výrazu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova FAQ můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo FAQ je v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, přesný význam, zkratky, formulace, zkratky, názvosloví, FAQ, význam, definice pojmu, odborné názvosloví, význam slova, heslo, pojem, terminus technicus, význam pojmu, wiki, synonymum


Pojem FAQ je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu FAQ můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem FAQ na Youtube

Zkusit najít frázi FAQ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FAQ ve Wikimedia Commons

Hledat termín FAQ na Google.cz

Zkusit najít FAQ ve vyhledávači Qwant

Najít výraz FAQ ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je FAQ? resp. co znamená FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Předák? Znáte a víte kdo je Feťák? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo FAQ i jinde než v sekci než v zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.