Co je to?
Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu FAQ

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem FAQ se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovo, co je to FAQ?, Zkratky, přesný výraz, význam pojmu, formulace, informace, heslo, názvosloví, terminus technicus, synonymum, terminologie, slovník, wiki, co znamená, definice pojmu, co to je, vysvětlení


Pojem FAQ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu FAQ?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Více informací o slovu FAQ doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz FAQ ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FAQ ve Wikimedia Commons

Najít heslo FAQ ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz FAQ ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FAQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem FAQ na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to FAQ? resp. jaký je význam pojmu FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Feťák? Znáte a víte kdo je Koblihář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín FAQ hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.