Co je to?
Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu FAQ

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu FAQ? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo FAQ patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, význam, přesný výraz, definice, popis, Zkratky, co je to FAQ?, informace, co to je, význam slova, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, formulace, přesný význam, názvosloví, slovo, synonymum


Pojem FAQ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem FAQ? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Další informační zdroje

Zkusit najít termín FAQ ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem FAQ na Youtube

Vyhledat heslo FAQ ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FAQ ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo FAQ ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FAQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova FAQ? resp. co vlastně znamená slovo FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Mediátor? Znáte a víte kdo je Drzoun? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.