Co je to?
Výraz, termín, definice slova FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu FAQ?

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to FAQ? s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem FAQ je v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, slovo, termín, definice pojmu, co znamená, význam slova, názvosloví, formulace, definice, přesný význam, heslo, zkratky, popis, informace, synonymum, terminus technicus, odborný výraz


Pojem FAQ je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem FAQ? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem FAQ ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FAQ ve Wikimedia Commons

Najít termín FAQ ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem FAQ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín FAQ ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz FAQ ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova FAQ? resp. co se skrývá pod slovem FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je William Thomson? Znáte a víte kdo je Kurva? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.