Co je to?
Výraz, termín, definice slova FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu FAQ?

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín FAQ patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: FAQ, synonymum, odborný výraz, heslo, odborné názvosloví, slovo, význam slova, vysvětlení, terminus technicus, pojem, terminologie, wiki, co to je, význam pojmu, přesný význam, formulace, termín, co je to FAQ?


Pojem FAQ je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu FAQ dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FAQ ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín FAQ ve vyhledávači Qwant

Najít heslo FAQ ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FAQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz FAQ na Google.cz

Hledat pojem FAQ ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova FAQ? resp. co znamená FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Manekýn? Znáte a víte kdo je Ksindl? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.