Co je to?
Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu FAQ

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo FAQ patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, pojem, informace, význam slova, FAQ, slovník, terminologie, definice pojmu, názvosloví, co to je, význam, synonymum, lexikon, co je to FAQ?, vysvětlení, Zkratky, Zkratky


Pojem FAQ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu FAQ?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FAQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem FAQ na Youtube

Zkusit najít pojem FAQ ve Wikizdrojích

Hledat termín FAQ ve vyhledávači Qwant

Najít heslo FAQ ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz FAQ ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je FAQ? resp. co přesně znamená slovo FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Gabriela Partyšová? Znáte a víte kdo je Koblihář? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.