Co je to?
Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FAQ

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.


Co je to FAQ? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz FAQ patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam slova, co to je, lexikon, přesný význam, význam, vysvětlení, slovník, definice, Zkratky, co je to FAQ?, terminus technicus, wiki, odborné názvosloví, názvosloví, popis, význam pojmu, synonymum, přesný výraz


Pojem FAQ je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu FAQ?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem FAQ ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz FAQ ve Wikislovníku

Hledat výraz FAQ ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FAQ ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo FAQ ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo FAQ ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo FAQ například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu FAQ? resp. jaká je definice slova FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Hejhula? Znáte a víte kdo je Ksindl? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.