Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Co je to Reiki? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Reiki?

Reiki patří mezi tradiční léčitelské techniky, které vycházejí z východního učení. Za zemi původu bývá označováno Japonsko, konkrétně doktor Mikao Usui. Opravdový počátek Reiki však pravděpodobně vystopovat nelze. Existují totiž podobnosti s dalšími metodami.
Reiki předpokládá existenci vitální energie Reiki v lidském těle. Sleduje se existence příslušných energetických center čaker a drah, jimiž může tato energie proudit. Jestliže jsou čakry v pořádku a energie proudí správnými směry, pak je člověk zdravý a vitální. Reiki též předpokládá existenci aury jako duchovního pole těla.


Co je to Reiki? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Reiki můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reiki je v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminologie, popis, definice, Lékařství, odborný výraz, definice pojmu, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, co to je, formulace, Reiki, Lékařství, slovník, termín, přesný význam, názvosloví, synonymum


Pojem Reiki je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Reiki ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Reiki ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Reiki na Google.cz

Najít pojem Reiki ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reiki ve Wikimedia Commons

Hledat termín Reiki ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reiki například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Reiki? resp. co přesně označuje termín Reiki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reiki, odpověď na dotaz co je to Reiki?. Víte např. kdo to je Básník? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Reiki i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?