Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Co je to Reiki? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Reiki?

Reiki patří mezi tradiční léčitelské techniky, které vycházejí z východního učení. Za zemi původu bývá označováno Japonsko, konkrétně doktor Mikao Usui. Opravdový počátek Reiki však pravděpodobně vystopovat nelze. Existují totiž podobnosti s dalšími metodami.
Reiki předpokládá existenci vitální energie Reiki v lidském těle. Sleduje se existence příslušných energetických center čaker a drah, jimiž může tato energie proudit. Jestliže jsou čakry v pořádku a energie proudí správnými směry, pak je člověk zdravý a vitální. Reiki též předpokládá existenci aury jako duchovního pole těla.


Co je to Reiki? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Reiki je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, přesný význam, popis, pojem, formulace, informace, slovo, lexikon, terminologie, slovník, přesný výraz, definice, Lékařství, co znamená, Lékařství, co to je, význam pojmu


Pojem Reiki je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Reiki doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Reiki ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Reiki ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Reiki na Google.cz

Zkusit najít pojem Reiki ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Reiki na Youtube

Hledat slovo Reiki ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Reiki například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Reiki? resp. co to je Reiki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reiki, odpověď na dotaz co je to Reiki?. Víte např. kdo to je Šička? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?