Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Co je to Reiki? Význam slova

Co znamená termín Reiki? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Reiki patří mezi tradiční léčitelské techniky, které vycházejí z východního učení. Za zemi původu bývá označováno Japonsko, konkrétně doktor Mikao Usui. Opravdový počátek Reiki však pravděpodobně vystopovat nelze. Existují totiž podobnosti s dalšími metodami.
Reiki předpokládá existenci vitální energie Reiki v lidském těle. Sleduje se existence příslušných energetických center čaker a drah, jimiž může tato energie proudit. Jestliže jsou čakry v pořádku a energie proudí správnými směry, pak je člověk zdravý a vitální. Reiki též předpokládá existenci aury jako duchovního pole těla.


Co je to Reiki? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Reiki doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Reiki se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, informace, definice, termín, lexikon, co je to Reiki?, odborné názvosloví, co znamená, pojem, Lékařství, wiki, přesný výraz, význam, vysvětlení, Lékařství, definice pojmu, popis, heslo


Pojem Reiki je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Reiki ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Reiki ve vyhledávači Yandex

Najít termín Reiki ve Wikislovníku

Najít heslo Reiki ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Reiki na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reiki ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Reiki například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Reiki? resp. co znamená slovo Reiki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reiki, odpověď na dotaz co je to Reiki?. Víte např. kdo to je Simon Pegg? Znáte a víte kdo je Youtuber? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Reiki hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?