Co je to?
Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Co je to Windows defender? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Windows defender?

Windows Defender je bezpečnostní nástroj, který je obsažen v novějších operačních systémech Windows. Je to antivirový program poskytující základní úroveň antivirové ochrany. Funguje od prvního spuštění Windows, kdy se zapne a začne chránit počítač před viry, malware a bezpečnostními hrozbami.
V průběhu práce s počítačem a programy kontroluje vše, s čím pracujete a co přijímáte a stahujete. Windows Defender se aktualizuje automaticky.


Co je to Windows defender? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Windows defender můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Windows defender je v kategorii Software

Klíčová slova: terminologie, wiki, pojem, Windows defender, odborný výraz, co to je, co je to Windows defender?, popis, synonymum, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, význam, Software, slovník, definice pojmu


Pojem Windows defender je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Windows defender? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Defender (dříve Windows Defender, známý též pod původním jménem Microsoft AntiSpyware) je softwarový produkt společnosti Microsoft na ochranu proti spyware pro Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8/8.1 a Windows 10. Je k dispozici ke stažení na stránkách společnosti Microsoft či jako integrovaná součást Windows Vista/7/8/8.1/10.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Windows defender ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Windows defender na Youtube

Vyhledat výraz Windows defender ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Windows defender ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Windows defender ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Windows defender na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows defender například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Windows defender? resp. co se přesně ukrývá za slovem Windows defender? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows defender, odpověď na dotaz co je to Windows defender?. Víte např. kdo to je Lucifer? Znáte a víte kdo je Kamala Harrisová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!