Co je to?
Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Co je to Windows defender? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Windows defender?

Windows Defender je bezpečnostní nástroj, který je obsažen v novějších operačních systémech Windows. Je to antivirový program poskytující základní úroveň antivirové ochrany. Funguje od prvního spuštění Windows, kdy se zapne a začne chránit počítač před viry, malware a bezpečnostními hrozbami.
V průběhu práce s počítačem a programy kontroluje vše, s čím pracujete a co přijímáte a stahujete. Windows Defender se aktualizuje automaticky.


Co je to Windows defender? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Windows defender s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Windows defender patří do kategorie Software

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, terminus technicus, význam slova, přesný význam, názvosloví, terminologie, definice pojmu, definice, informace, slovník, vysvětlení, Software, přesný výraz, význam, termín, lexikon, co znamená


Pojem Windows defender je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Windows defender ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Windows defender ve Wikipedii

Hledat pojem Windows defender ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Windows defender ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Windows defender na Youtube

Zkusit najít heslo Windows defender ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows defender například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Windows defender? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Windows defender? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows defender, odpověď na dotaz co je to Windows defender?. Víte např. kdo to je Jan Sůra? Znáte a víte kdo je Notář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!