Co je to?
Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Co je to Windows defender? Význam slova

Co znamená termín Windows defender? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Windows Defender je bezpečnostní nástroj, který je obsažen v novějších operačních systémech Windows. Je to antivirový program poskytující základní úroveň antivirové ochrany. Funguje od prvního spuštění Windows, kdy se zapne a začne chránit počítač před viry, malware a bezpečnostními hrozbami.
V průběhu práce s počítačem a programy kontroluje vše, s čím pracujete a co přijímáte a stahujete. Windows Defender se aktualizuje automaticky.


Co je to Windows defender? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Windows defender sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Windows defender patří do sekce Software

Klíčová slova: odborné názvosloví, názvosloví, heslo, význam, definice pojmu, slovo, vysvětlení, co znamená, přesný význam, termín, definice, přesný výraz, Software, terminus technicus, pojem, význam slova, slovník, odborný výraz


Pojem Windows defender je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít výraz Windows defender ve Wikipedii

Hledat heslo Windows defender ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Windows defender ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Windows defender ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Windows defender ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Windows defender na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows defender například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Windows defender? resp. jaký je přesný význam slova Windows defender? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows defender, odpověď na dotaz co je to Windows defender?. Víte např. kdo to je Úderník? Znáte a víte kdo je Notář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Windows defender hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!