Co je to?
Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Co je to Windows defender? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Windows defender?

Windows Defender je bezpečnostní nástroj, který je obsažen v novějších operačních systémech Windows. Je to antivirový program poskytující základní úroveň antivirové ochrany. Funguje od prvního spuštění Windows, kdy se zapne a začne chránit počítač před viry, malware a bezpečnostními hrozbami.
V průběhu práce s počítačem a programy kontroluje vše, s čím pracujete a co přijímáte a stahujete. Windows Defender se aktualizuje automaticky.


Co je to Windows defender? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Windows defender s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Windows defender se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, slovo, definice pojmu, odborné názvosloví, Software, termín, význam pojmu, vysvětlení, pojem, heslo, formulace, popis, wiki, synonymum, definice, terminologie, slovník


Pojem Windows defender je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Windows defender

Hledat výraz Windows defender na Google.cz

Hledat slovo Windows defender ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Windows defender ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Windows defender ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Windows defender ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Windows defender ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows defender například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Windows defender? resp. co znamená Windows defender? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows defender, odpověď na dotaz co je to Windows defender?. Víte např. kdo to je Miroslav Vladyka? Znáte a víte kdo je Notář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!