Co je to?
Definice výrazu Windows defender. Co znamená odborný pojem Windows defender z kategorie Software?

Co je Windows defender?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Windows defender

Windows Defender je bezpečnostní nástroj, který je obsažen v novějších operačních systémech Windows. Je to antivirový program poskytující základní úroveň antivirové ochrany. Funguje od prvního spuštění Windows, kdy se zapne a začne chránit počítač před viry, malware a bezpečnostními hrozbami.
V průběhu práce s počítačem a programy kontroluje vše, s čím pracujete a co přijímáte a stahujete. Windows Defender se aktualizuje automaticky.


Co je to Windows defender? Význam slova, termín, Definice výrazu Windows defender. Co znamená odborný pojem Windows defender z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Windows defender můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Windows defender je v sekci software

Klíčová slova: co to je, termín, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, lexikon, software, Windows defender, přesný význam, wiki, informace, terminologie, popis, formulace, pojem, co je to Windows defender?, význam slova


Pojem Windows defender je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Windows defender?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Defender (dříve Windows Defender, známý též pod původním jménem Microsoft AntiSpyware) je softwarový produkt společnosti Microsoft na ochranu proti spyware pro Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8/8.1 a Windows 10. Je k dispozici ke stažení na stránkách společnosti Microsoft či jako integrovaná součást Windows Vista/7/8/8.1/10.

Další možné informační zdroje

Najít slovo Windows defender ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Windows defender ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Windows defender ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Windows defender na Google obrázcích

Zkusit najít Windows defender ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Windows defender ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows defender například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Windows defender? resp. co to je Windows defender? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows defender, odpověď na dotaz co je to Windows defender?. Víte např. kdo to je Úchylák? Znáte a víte kdo je Tereza Kostková? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Windows defender v jiné sekci než software. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!