Co je to?
Definice výrazu, termínu Referendum. Co znamená odborný pojem Referendum z kategorie Politika?

Co je to Referendum? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Referendum?

Referendum neboli všelidové hlasování je jedním z nástrojů přímé demokracie. V referendu mají všichni občané možnost rozhodnout o zákonodárných nebo výkonných otázkách. Referendum je platné, když se dostaví předem stanovené procento oprávněných hlasujících. Referendum může být celostátní nebo krajské či místní.


Co je to Referendum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Referendum. Co znamená odborný pojem Referendum z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Referendum se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: definice, terminus technicus, přesný význam, co to je, přesný výraz, slovník, co je to Referendum?, lexikon, heslo, Politika, wiki, termín, význam pojmu, slovo, co znamená, definice pojmu, popis, terminologie


Pojem Referendum je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Referendum na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Referendum ve Wikimedia Commons

Najít pojem Referendum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Referendum ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Referendum ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Referendum ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Referendum například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Referendum? resp. co znamená slovo Referendum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Referendum, odpověď na dotaz co je to Referendum?. Víte např. kdo to je Skeptik? Znáte a víte kdo je Cenzor? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.