Co je to?
Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Co je to KWh? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla KWh?

kWh je zkratkou pro kilowatthodinu. Jedná se o jednotku energie odvozenou od jednotky watt. kWh ani Wh nepatří do soustavy SI. Tam je namísto toho jednotka joule. Vztah je: 1 Wh=3 600 joulů, 1 kWh=3 600 000 joulů (3 600 kJ, 3,6 MJ). Jeden kWh odpovídá spotřebě zařízení s příkonem 1000 W po dobu jedné hodiny. Jednotka se pro svoji názornost používá pro měření výroby a spotřeby elektrické energie.


Co je to KWh? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem KWh s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz KWh je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: lexikon, termín, odborné názvosloví, přesný výraz, Zkratky, názvosloví, Zkratky, odborný výraz, slovo, význam pojmu, informace, co je to KWh?, formulace, slovník, přesný význam, definice pojmu, terminologie, terminus technicus


Pojem KWh je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem KWh v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo KWh ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz KWh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín KWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz KWh ve vyhledávači Qwant

Najít výraz KWh ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo KWh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo KWh například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo KWh? resp. co přesně označuje termín KWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWh, odpověď na dotaz co je to KWh?. Víte např. kdo to je Nicka? Znáte a víte kdo je Iluminát? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.