Co je to?
Výraz, termín, definice slova KWh. Co znamená odborný pojem KWh z kategorie Zkratky?

Co je KWh?

Co znamená termín KWh? Vysvětlení pojmu, definice hesla

kWh je zkratkou pro kilowatthodinu. Jedná se o jednotku energie odvozenou od jednotky watt. kWh ani Wh nepatří do soustavy SI. Tam je namísto toho jednotka joule. Vztah je: 1 Wh=3 600 joulů, 1 kWh=3 600 000 joulů (3 600 kJ, 3,6 MJ). Jeden kWh odpovídá spotřebě zařízení s příkonem 1000 W po dobu jedné hodiny. Jednotka se pro svoji názornost používá pro měření výroby a spotřeby elektrické energie.


Co je to KWh? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova KWh. Co znamená odborný pojem KWh z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu KWh? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz KWh je v kategorii zkratky

Klíčová slova: heslo, slovník, co je to KWh?, termín, terminus technicus, definice pojmu, formulace, přesný výraz, odborný výraz, zkratky, terminologie, popis, názvosloví, definice, vysvětlení, zkratky, přesný význam, slovo


Pojem KWh je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o slovu KWh doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín KWh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín KWh ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem KWh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín KWh ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz KWh na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem KWh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo KWh například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaká je definice termínu KWh? resp. co znamená výraz KWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWh, odpověď na dotaz co je to KWh?. Víte např. kdo to je Chachar? Znáte a víte kdo je Oponent? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, kWh, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.