Co je to?
Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Co je to KWh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu KWh?

kWh je zkratkou pro kilowatthodinu. Jedná se o jednotku energie odvozenou od jednotky watt. kWh ani Wh nepatří do soustavy SI. Tam je namísto toho jednotka joule. Vztah je: 1 Wh=3 600 joulů, 1 kWh=3 600 000 joulů (3 600 kJ, 3,6 MJ). Jeden kWh odpovídá spotřebě zařízení s příkonem 1000 W po dobu jedné hodiny. Jednotka se pro svoji názornost používá pro měření výroby a spotřeby elektrické energie.


Co je to KWh? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova KWh můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín KWh je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: KWh, co znamená, lexikon, formulace, význam, pojem, heslo, terminologie, význam pojmu, wiki, slovník, definice, co to je, definice pojmu, vysvětlení, co je to KWh?, význam slova, názvosloví


Pojem KWh je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu KWh zkuste tyto odkazy

Hledat pojem KWh ve Wikislovníku

Najít slovo KWh ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem KWh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem KWh ve Wikimedia Commons

Hledat termín KWh na Google.cz

Hledat videa s názvem KWh na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo KWh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova KWh? resp. co to je KWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWh, odpověď na dotaz co je to KWh?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Iluminát? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.