Co je to?
Definice výrazu KWh. Co znamená odborný pojem KWh z kategorie Zkratky?

Co je KWh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu KWh?

kWh je zkratkou pro kilowatthodinu. Jedná se o jednotku energie odvozenou od jednotky watt. kWh ani Wh nepatří do soustavy SI. Tam je namísto toho jednotka joule. Vztah je: 1 Wh=3 600 joulů, 1 kWh=3 600 000 joulů (3 600 kJ, 3,6 MJ). Jeden kWh odpovídá spotřebě zařízení s příkonem 1000 W po dobu jedné hodiny. Jednotka se pro svoji názornost používá pro měření výroby a spotřeby elektrické energie.


Co je to KWh? Význam slova, termín, Definice výrazu KWh. Co znamená odborný pojem KWh z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to KWh? s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo KWh je v sekci zkratky

Klíčová slova: význam slova, zkratky, význam, KWh, názvosloví, popis, co znamená, zkratky, informace, přesný výraz, terminus technicus, wiki, termín, co je to KWh?, slovo, synonymum, pojem, přesný význam


Pojem KWh je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem KWh ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem KWh ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem KWh na Youtube

Zkusit najít výraz KWh ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo KWh ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem KWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo KWh například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova KWh? resp. jaký je význam slova KWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWh, odpověď na dotaz co je to KWh?. Víte např. kdo to je Jasmina Alagič? Znáte a víte kdo je Libuše Švormová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.