Co je to?
Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Co je to KWh? Význam slova

Co znamená termín KWh? Vysvětlení pojmu, definice hesla

kWh je zkratkou pro kilowatthodinu. Jedná se o jednotku energie odvozenou od jednotky watt. kWh ani Wh nepatří do soustavy SI. Tam je namísto toho jednotka joule. Vztah je: 1 Wh=3 600 joulů, 1 kWh=3 600 000 joulů (3 600 kJ, 3,6 MJ). Jeden kWh odpovídá spotřebě zařízení s příkonem 1000 W po dobu jedné hodiny. Jednotka se pro svoji názornost používá pro měření výroby a spotřeby elektrické energie.


Co je to KWh? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova KWh sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo KWh patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: názvosloví, wiki, termín, synonymum, informace, definice pojmu, co to je, heslo, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, odborné názvosloví, popis, co je to KWh?, význam slova, KWh, slovo, slovník


Pojem KWh je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz KWh ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem KWh na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem KWh ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo KWh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz KWh ve Wikipedii

Najít termín KWh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo KWh například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova KWh? resp. co je to KWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWh, odpověď na dotaz co je to KWh?. Víte např. kdo to je Zvukař? Znáte a víte kdo je Filip Hronek? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.