Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nástrčkový klíč. Co znamená slovo Nástrčkový klíč z kategorie Nástroje?

Co je Nástrčkový klíč? Definice pojmu

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Nástrčkový klíč

Nástrčkový klíč, nověji nástrčný klíč nebo nástrčná hlavice, lidově ořech, je název nástroje, který se používá v kombinaci s dalšími nástroji. Jde o výměnnou hlavici klíče. Tu je možné upnout do některých druhů elektrického nářadí, třeba rázového utahováku či akušroubováku. Nástrčkový klíč je možno kombinovat s nějakou rukojetí, například ráčnou.
Většinou se nachází v celých sadách těchto klíčů. Sada musí obsahovat ráčnu a více odpovídajících nástrčkových klíčů. Větší sady mohou obsahovat více ráčen různých velikostí včetně příslušných ořechů, nástavce i jiné další pomocné nástroje.


Co je to Nástrčkový klíč? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nástrčkový klíč. Co znamená slovo Nástrčkový klíč z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Nástrčkový klíč) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Nástrčkový klíč patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: pojem, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, definice, slovník, definice pojmu, nástroje, význam, nástroje, popis, synonymum, slovo, formulace, odborné názvosloví, heslo, Nástrčkový klíč


Pojem Nástrčkový klíč je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Nástrčkový klíč?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nástrčný klíč, (dříve také nástrčkový klíč), nástrčná hlavice, nebo slangově ořech, je výměnná hlavice klíče, která se používá v kombinaci s ráčnou či jinou rukojetí nebo se upíná do elektrického nářadí, rázového utahováku nebo (pomocí adaptéru) akušroubováku.

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nástrčkový klíč ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Nástrčkový klíč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Nástrčkový klíč ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Nástrčkový klíč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Nástrčkový klíč na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nástrčkový klíč ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nástrčkový klíč například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Nástrčkový klíč? resp. co přesně znamená slovo Nástrčkový klíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nástrčkový klíč, odpověď na dotaz co je to Nástrčkový klíč?. Víte např. kdo to je Barbora Podzimková? Znáte a víte kdo je Fešák? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Nástrčkový klíč hledat i v jiných kategoriích (než nástroje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.