Co je to?
Definice výrazu, termínu Nástrčkový klíč. Co znamená odborný pojem Nástrčkový klíč z kategorie Nástroje?

Co je to Nástrčkový klíč? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nástrčkový klíč

Nástrčkový klíč, nověji nástrčný klíč nebo nástrčná hlavice, lidově ořech, je název nástroje, který se používá v kombinaci s dalšími nástroji. Jde o výměnnou hlavici klíče. Tu je možné upnout do některých druhů elektrického nářadí, třeba rázového utahováku či akušroubováku. Nástrčkový klíč je možno kombinovat s nějakou rukojetí, například ráčnou.
Většinou se nachází v celých sadách těchto klíčů. Sada musí obsahovat ráčnu a více odpovídajících nástrčkových klíčů. Větší sady mohou obsahovat více ráčen různých velikostí včetně příslušných ořechů, nástavce i jiné další pomocné nástroje.


Co je to Nástrčkový klíč? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nástrčkový klíč. Co znamená odborný pojem Nástrčkový klíč z kategorie Nástroje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Nástrčkový klíč? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nástrčkový klíč je v sekci Nástroje

Klíčová slova: co je to Nástrčkový klíč?, lexikon, wiki, význam, terminus technicus, Nástroje, synonymum, význam pojmu, definice pojmu, informace, názvosloví, význam slova, přesný výraz, co znamená, formulace, slovník, vysvětlení, přesný význam


Pojem Nástrčkový klíč je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Nástrčkový klíč dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nástrčný klíč, (dříve také nástrčkový klíč), nástrčná hlavice, nebo slangově ořech, je výměnná hlavice klíče, která se používá v kombinaci s ráčnou či jinou rukojetí nebo se upíná do elektrického nářadí, rázového utahováku nebo (pomocí adaptéru) akušroubováku.

Hledejte pojem Nástrčkový klíč v následujících vyhledávačích

Najít slovo Nástrčkový klíč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Nástrčkový klíč ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nástrčkový klíč na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nástrčkový klíč ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Nástrčkový klíč ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Nástrčkový klíč ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nástrčkový klíč například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Nástrčkový klíč? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nástrčkový klíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nástrčkový klíč, odpověď na dotaz co je to Nástrčkový klíč?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Daniel Veselý? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nástroje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.