Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Co to je Červená čočka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Červená čočka?

Červená čočka se od klasické čočky liší zabarvením. Po oloupání hnědé slupky bývá oranžovočervená. Odstraněním slupky je dosaženo lepší stravitelnosti a podstatně se snižuje i nadýmavost. Červená čočka při vaření mění barvu na žlutou a je velmi rychle uvařená. Při delším vaření se rozpadá. Kaše z červené čočky je základem mnoha receptů.
Červená čočka se hodí především do polévek nebo jako příloha. Bývá také součástí předkrmů. Často se s ní setkáte v receptech indické kuchyně.


Co je to Červená čočka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Červená čočka můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Červená čočka je v sekci Jídlo

Klíčová slova: heslo, co to je, Jídlo, co je to Červená čočka?, názvosloví, terminus technicus, definice pojmu, slovník, termín, odborný výraz, slovo, Červená čočka, informace, význam, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz


Pojem Červená čočka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Červená čočka - ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Červená čočka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Červená čočka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Červená čočka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Červená čočka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Červená čočka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Červená čočka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená čočka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Červená čočka? resp. co znamená Červená čočka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená čočka, odpověď na dotaz co je to Červená čočka?. Víte např. kdo to je Karl Marx? Znáte a víte kdo je Filantrop? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.