Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Co to je Červená čočka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Červená čočka?

Červená čočka se od klasické čočky liší zabarvením. Po oloupání hnědé slupky bývá oranžovočervená. Odstraněním slupky je dosaženo lepší stravitelnosti a podstatně se snižuje i nadýmavost. Červená čočka při vaření mění barvu na žlutou a je velmi rychle uvařená. Při delším vaření se rozpadá. Kaše z červené čočky je základem mnoha receptů.
Červená čočka se hodí především do polévek nebo jako příloha. Bývá také součástí předkrmů. Často se s ní setkáte v receptech indické kuchyně.


Co je to Červená čočka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Červená čočka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, co je to Červená čočka?, synonymum, termín, Červená čočka, Jídlo, co znamená, význam, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, popis, definice, názvosloví, přesný význam, terminus technicus, přesný výraz, slovník


Pojem Červená čočka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Červená čočka - ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červená čočka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Červená čočka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Červená čočka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Červená čočka na Youtube

Vyhledat heslo Červená čočka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Červená čočka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená čočka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Červená čočka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Červená čočka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená čočka, odpověď na dotaz co je to Červená čočka?. Víte např. kdo to je Právnická osoba? Znáte a víte kdo je Filantrop? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.