Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Co to je Červená čočka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Červená čočka?

Červená čočka se od klasické čočky liší zabarvením. Po oloupání hnědé slupky bývá oranžovočervená. Odstraněním slupky je dosaženo lepší stravitelnosti a podstatně se snižuje i nadýmavost. Červená čočka při vaření mění barvu na žlutou a je velmi rychle uvařená. Při delším vaření se rozpadá. Kaše z červené čočky je základem mnoha receptů.
Červená čočka se hodí především do polévek nebo jako příloha. Bývá také součástí předkrmů. Často se s ní setkáte v receptech indické kuchyně.


Co je to Červená čočka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Červená čočka? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Červená čočka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Červená čočka, odborný výraz, vysvětlení, názvosloví, terminus technicus, Jídlo, význam pojmu, co to je, slovo, definice pojmu, přesný výraz, lexikon, terminologie, definice, popis, informace, wiki, slovník


Pojem Červená čočka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Červená čočka - ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Červená čočka v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Červená čočka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Červená čočka ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Červená čočka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Červená čočka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červená čočka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Červená čočka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená čočka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Červená čočka? resp. jaký je význam slova Červená čočka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená čočka, odpověď na dotaz co je to Červená čočka?. Víte např. kdo to je Čert? Znáte a víte kdo je Filantrop? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Červená čočka v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.