Co je to?
Výraz, termín, definice slova Červená čočka. Co znamená odborný pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Co je to Červená čočka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Červená čočka

Červená čočka se od klasické čočky liší zabarvením. Po oloupání hnědé slupky bývá oranžovočervená. Odstraněním slupky je dosaženo lepší stravitelnosti a podstatně se snižuje i nadýmavost. Červená čočka při vaření mění barvu na žlutou a je velmi rychle uvařená. Při delším vaření se rozpadá. Kaše z červené čočky je základem mnoha receptů.
Červená čočka se hodí především do polévek nebo jako příloha. Bývá také součástí předkrmů. Často se s ní setkáte v receptech indické kuchyně.


Co je to Červená čočka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Červená čočka. Co znamená odborný pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Červená čočka je v sekci jídlo

Klíčová slova: slovník, význam, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, definice, synonymum, jídlo, co to je, přesný význam, odborné názvosloví, terminologie, přesný výraz, význam slova, lexikon, termín, terminus technicus, pojem


Pojem Červená čočka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Červená čočka - ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay


Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Červená čočka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Červená čočka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Červená čočka ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Červená čočka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Červená čočka na Google.cz

Najít termín Červená čočka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená čočka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Červená čočka? resp. co označuje slovo Červená čočka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená čočka, odpověď na dotaz co je to Červená čočka?. Víte např. kdo to je Christoph Waltz? Znáte a víte kdo je Filantrop? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Červená čočka v jiné sekci než jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.