Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Co je Červená čočka?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Červená čočka?

Červená čočka se od klasické čočky liší zabarvením. Po oloupání hnědé slupky bývá oranžovočervená. Odstraněním slupky je dosaženo lepší stravitelnosti a podstatně se snižuje i nadýmavost. Červená čočka při vaření mění barvu na žlutou a je velmi rychle uvařená. Při delším vaření se rozpadá. Kaše z červené čočky je základem mnoha receptů.
Červená čočka se hodí především do polévek nebo jako příloha. Bývá také součástí předkrmů. Často se s ní setkáte v receptech indické kuchyně.


Co je to Červená čočka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Červená čočka. Co znamená pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Červená čočka? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Červená čočka se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: jídlo, lexikon, slovník, informace, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, co znamená, terminologie, odborný výraz, jídlo, přesný význam, co je to Červená čočka?, heslo, pojem, slovo, formulace, definice


Pojem Červená čočka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Červená čočka - ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Červená čočka na Google obrázcích

Najít slovo Červená čočka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Červená čočka na Youtube

Najít pojem Červená čočka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Červená čočka ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Červená čočka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená čočka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teďka už zajisté víte co znamená Červená čočka? resp. co vlastně znamená slovo Červená čočka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená čočka, odpověď na dotaz co je to Červená čočka?. Víte např. kdo to je Penélope Cruz? Znáte a víte kdo je Filantrop? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Červená čočka i v jiné kategorii než v jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.