Co je to?
Definice výrazu, termínu Červená čočka. Co znamená odborný pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Co je to Červená čočka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Červená čočka

Červená čočka se od klasické čočky liší zabarvením. Po oloupání hnědé slupky bývá oranžovočervená. Odstraněním slupky je dosaženo lepší stravitelnosti a podstatně se snižuje i nadýmavost. Červená čočka při vaření mění barvu na žlutou a je velmi rychle uvařená. Při delším vaření se rozpadá. Kaše z červené čočky je základem mnoha receptů.
Červená čočka se hodí především do polévek nebo jako příloha. Bývá také součástí předkrmů. Často se s ní setkáte v receptech indické kuchyně.


Co je to Červená čočka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Červená čočka. Co znamená odborný pojem Červená čočka z kategorie Jídlo?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Červená čočka s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Červená čočka se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: terminologie, názvosloví, co to je, terminus technicus, definice, slovo, přesný význam, jídlo, odborné názvosloví, co je to Červená čočka?, definice pojmu, wiki, slovník, heslo, jídlo, význam, synonymum, co znamená


Pojem Červená čočka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Červená čočka - ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek červená čočka. Autor: Andrew Martin, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Červená čočka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Červená čočka ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Červená čočka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Červená čočka ve Wikimedia Commons

Najít termín Červená čočka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Červená čočka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Červená čočka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Červená čočka? resp. jaký je význam slova Červená čočka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená čočka, odpověď na dotaz co je to Červená čočka?. Víte např. kdo to je Jennifer Connelly? Znáte a víte kdo je Exekutor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Červená čočka v jiné sekci než jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.