Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kerblík

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.


Co je to Kerblík? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kerblík? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kerblík je v sekci Rostliny

Klíčová slova: odborné názvosloví, co to je, informace, popis, slovo, wiki, Rostliny, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, význam slova, Kerblík, co je to Kerblík?, terminologie, názvosloví, co znamená, odborný výraz, lexikon


Pojem Kerblík je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kerblík?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Kerblík

Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Více informací o pojmu Kerblík lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kerblík ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Kerblík ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kerblík ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kerblík na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kerblík ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Kerblík na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kerblík například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kerblík? resp. co to je Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Kovotepec? Znáte a víte kdo je Václav Vydra? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.