Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kerblík?

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.


Co je to Kerblík? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kerblík s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kerblík se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: odborné názvosloví, co je to Kerblík?, přesný význam, formulace, co znamená, synonymum, Rostliny, vysvětlení, názvosloví, heslo, co to je, termín, informace, terminologie, terminus technicus, Rostliny, slovo, definice pojmu


Pojem Kerblík je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Kerblík?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Kerblík

Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Kerblík zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kerblík ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Kerblík ve Wikislovníku

Najít slovo Kerblík ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Kerblík ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Kerblík ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kerblík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kerblík například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kerblík? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Chazar? Znáte a víte kdo je Adéla Gondíková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.