Co je to?
Definice výrazu Kerblík. Co znamená odborný pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kerblík?

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.


Co je to Kerblík? Význam slova, termín, Definice výrazu Kerblík. Co znamená odborný pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kerblík? Pak se o ní podělte s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Kerblík patří do sekce rostliny

Klíčová slova: popis, rostliny, odborné názvosloví, wiki, lexikon, přesný význam, slovo, terminus technicus, Kerblík, přesný výraz, význam slova, termín, rostliny, informace, co znamená, terminologie, co to je, co je to Kerblík?


Pojem Kerblík je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kerblík? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Kerblík

Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Další informace o pojmu Kerblík hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Kerblík ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kerblík ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Kerblík ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kerblík ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kerblík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kerblík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kerblík například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Kerblík? resp. co označuje slovo Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Webdesigner? Znáte a víte kdo je Michael Fassbender? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než rostliny). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.