Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kerblík?

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.


Co je to Kerblík? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kerblík? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kerblík se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: synonymum, formulace, terminologie, přesný význam, Rostliny, co znamená, slovo, terminus technicus, popis, odborné názvosloví, definice pojmu, Rostliny, definice, termín, slovník, odborný výraz, co je to Kerblík?, pojem


Pojem Kerblík je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Kerblík?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Kerblík

Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Kerblík ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kerblík ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kerblík ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kerblík ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Kerblík ve Wikizdrojích

Hledat výraz Kerblík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kerblík například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Kerblík? resp. jaký je význam slova Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Luděk Navara? Znáte a víte kdo je Bůh? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.