Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Co to je Kerblík? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kerblík?

Kerblík třebule je jednoletá rostlina využívaná jako zelenina. Pochází z Kavkazu a vzhledem připomíná petržel. Slouží především jako koření, přidává se např. do masa nebo do omelet. Využívanou částí je nať, kterou lze použít čerstvou nebo ji usušit, případně zamrazit, stejně jako v případě petržele.


Co je to Kerblík? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kerblík. Co znamená pojem Kerblík z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kerblík patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: terminologie, wiki, Kerblík, informace, odborné názvosloví, slovník, popis, přesný význam, Rostliny, význam slova, terminus technicus, přesný výraz, význam, slovo, názvosloví, pojem, formulace, odborný výraz


Pojem Kerblík je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Kerblík?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kerblík (Anthriscus) je rod rostlin, tvořený asi patnácti druhy, ze široké a poměrně uniformní čeledi miříkovitých. Pochází z jižní Evropy a Malé a Jihozápadní Asie, do zbytku Evropy a na sever Afriky se pravděpodobně rozšířil s rozmachem římské říše. Později byl zavezen i do Severní Ameriky.

Kerblík

Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Kerblík je rostlina podobná petrželi. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Kerblík zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kerblík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Kerblík ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kerblík na Youtube

Hledat výraz Kerblík ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Kerblík ve Wikislovníku

Najít heslo Kerblík ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kerblík například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kerblík? resp. co označuje slovo Kerblík? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kerblík, odpověď na dotaz co je to Kerblík?. Víte např. kdo to je Daňový rezident? Znáte a víte kdo je Bůh? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.