Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Akreditace sdílejte s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Akreditace je v kategorii různé

Klíčová slova: heslo, slovo, význam slova, přesný výraz, co to je, popis, formulace, co znamená, význam, termín, synonymum, lexikon, Akreditace, co je to Akreditace?, pojem, informace, odborné názvosloví, názvosloví


Pojem Akreditace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akreditace? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Akreditace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Akreditace ve Wikislovníku

Najít slovo Akreditace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Akreditace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Akreditace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Akreditace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Akreditace? resp. co znamená Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Jakub Prachař? Znáte a víte kdo je Jupiter? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.