Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Akreditace

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Akreditace? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Akreditace je v kategorii různé

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, terminus technicus, co je to Akreditace?, význam pojmu, informace, termín, Akreditace, názvosloví, synonymum, význam slova, co znamená, slovo, popis, slovník, formulace, přesný výraz, terminologie


Pojem Akreditace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akreditace? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Akreditace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Akreditace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Akreditace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akreditace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Akreditace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akreditace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Akreditace? resp. co znamená slovo Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Denisa Dvořáková? Znáte a víte kdo je Ganéša? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.