Co je to?
Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená termín Akreditace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Akreditace) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Akreditace patří do kategorie Různé

Klíčová slova: wiki, heslo, slovník, popis, názvosloví, význam slova, slovo, termín, co znamená, co je to Akreditace?, definice, Různé, význam, synonymum, pojem, terminologie, formulace, Akreditace


Pojem Akreditace je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akreditace? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Akreditace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Akreditace na Youtube

Najít heslo Akreditace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Akreditace na Google.cz

Vyhledat termín Akreditace ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akreditace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Akreditace? resp. co to je Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Roger Federer? Znáte a víte kdo je Jupiter? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.