Co je to?
Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Akreditace? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Akreditace se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, wiki, Různé, odborné názvosloví, slovník, co znamená, popis, Akreditace, lexikon, pojem, přesný výraz, co to je, co je to Akreditace?, synonymum, Různé, terminologie, vysvětlení


Pojem Akreditace je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Akreditace? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Pro další informace o termínu Akreditace zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Akreditace na Youtube

Zkusit najít slovo Akreditace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Akreditace na Google.cz

Zkusit najít heslo Akreditace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Akreditace ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Akreditace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Akreditace? resp. co se skrývá pod slovem Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Igor Chaun? Znáte a víte kdo je Miroslav Donutil? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.