Co je to?
Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Akreditace s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Akreditace je v kategorii Různé

Klíčová slova: wiki, definice pojmu, termín, přesný význam, Různé, názvosloví, synonymum, informace, heslo, popis, význam slova, definice, slovo, pojem, Různé, co to je, odborný výraz, co je to Akreditace?


Pojem Akreditace je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Akreditace dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Více informací o pojmu Akreditace lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Akreditace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Akreditace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Akreditace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Akreditace ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akreditace ve Wikimedia Commons

Najít heslo Akreditace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Akreditace? resp. jaká je definice slova Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Jodie Foster? Znáte a víte kdo je Miroslav Donutil? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.