Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Akreditace. Co znamená pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je Akreditace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Akreditace. Co znamená pojem Akreditace z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Akreditace? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Akreditace se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: slovo, termín, odborné názvosloví, co to je, lexikon, co je to Akreditace?, co znamená, význam slova, význam pojmu, informace, Akreditace, odborný výraz, popis, různé, různé, přesný výraz, vysvětlení, heslo


Pojem Akreditace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Akreditace píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Více informací o pojmu Akreditace lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Akreditace na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akreditace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Akreditace ve Wikizdrojích

Hledat slovo Akreditace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Akreditace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Akreditace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Akreditace? resp. co znamená Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Petr Kramný? Znáte a víte kdo je Ganéša? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.