Co je to?
Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).


Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Akreditace sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Akreditace je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, význam, pojem, přesný výraz, termín, terminus technicus, definice pojmu, slovník, popis, názvosloví, co to je, Různé, wiki, informace, slovo, význam pojmu, heslo


Pojem Akreditace je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Akreditace?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Jiné zdroje informací o pojmu Akreditace

Hledat videa s názvem Akreditace na Youtube

Hledat heslo Akreditace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Akreditace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Akreditace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Akreditace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Akreditace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Akreditace? resp. jaká je definice slova Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Hampejznice? Znáte a víte kdo je Lucie Vondráčková? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.