Co je to?
Odborný výraz, definice slova Akreditace. Co znamená slovo Akreditace z kategorie Různé?

Co je Akreditace?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Akreditace

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).

Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Akreditace. Co znamená slovo Akreditace z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Akreditace s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Akreditace patří do kategorie různé

Klíčová slova: různé, informace, heslo, význam pojmu, význam slova, co je to Akreditace?, co to je, terminologie, přesný výraz, přesný význam, definice pojmu, synonymum, různé, wiki, odborný výraz, formulace, pojem, lexikon


Pojem Akreditace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Akreditace? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Akreditace ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akreditace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Akreditace ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Akreditace ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akreditace ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Akreditace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili co je to Akreditace? resp. co přesně označuje termín Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Svatý Kilián? Znáte a víte kdo je Ganéša? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Hnědý otazník na bílém podkladu, akreditace, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.