Co je to?
Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Co je to Akreditace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Akreditace?

Akreditace obecně znamená oprávnění k určité činnosti. Akreditaci potřebují např. vysoké školy, aby mohly vyučovat určitý obor. V tomto případě uděluje akreditaci ministerstvo školství, které ji při zjištění závažných nedostatků může také odejmout. Spory o akreditaci byla v médiích "proslavená" plzeňská právnická fakulta (jednalo se o podezření z podvádění při studiu, škola nakonec o akreditaci nepřišla).


Co je to Akreditace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akreditace. Co znamená odborný pojem Akreditace z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Akreditace? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Akreditace je v kategorii Různé

Klíčová slova: definice, lexikon, význam slova, co znamená, wiki, co je to Akreditace?, význam pojmu, názvosloví, formulace, terminologie, popis, Různé, přesný výraz, slovo, vysvětlení, přesný význam, význam, odborné názvosloví


Pojem Akreditace je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Akreditace píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Akreditace (z franc. accréditer, z mettre à crédit, ověřit důvěryhodnost) znamená oprávnění k určité činnosti nebo ověření a uznání takového oprávnění. Často to může být synonymum pro získání licence.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Akreditace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Akreditace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Akreditace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Akreditace ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Akreditace ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akreditace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Akreditace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Akreditace? resp. co se skrývá pod slovem Akreditace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akreditace, odpověď na dotaz co je to Akreditace?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Lucie Vondráčková? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Akreditace hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.