Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Co je to Slopestyle? Význam slova

Co znamená termín Slopestyle? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Slopestyle je divácky atraktivní disciplína zimních sportů, která v sobě spojuje akrobatické lyžování a snowboarding. Závodník má za úkol sjet trať s umělými překážkami, na nichž má předvést co nejvíce triků. Závodníci mohou kromě snowboardu jet i na lyžích. Slopestyle se objevil na poslední zimní olympiádě v Soči.


Co je to Slopestyle? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Slopestyle doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Slopestyle se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, odborné názvosloví, termín, vysvětlení, pojem, slovo, co znamená, terminologie, odborný výraz, význam pojmu, Sport, heslo, popis, terminus technicus, Sport, co to je, Slopestyle, význam


Pojem Slopestyle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Slopestyle?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Slopestyle (jízda ve snowparku) je disciplína akrobatického lyžování a snowboardingu, při níž závodník sjíždí trať s umělými překážkami, na nichž se snaží předvést co největší množství co nejobtížnějších triků. Nejdříve se tato disciplína začala provádět na snowboardu, dnes kromě lyží a snowboardu, které jsou nejpoužívanější, se jezdí tímto způsobem i v dalších sportech (např. na kole).

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Slopestyle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Slopestyle na Youtube

Hledat pojem Slopestyle ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Slopestyle na Google.cz

Vyhledat termín Slopestyle ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Slopestyle ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Slopestyle například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Slopestyle? resp. co přesně označuje termín Slopestyle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slopestyle, odpověď na dotaz co je to Slopestyle?. Víte např. kdo to je Věra Čáslavská? Znáte a víte kdo je Iva Pazderková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Slopestyle v jiné sekci než Sport. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.