Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Co je to Slopestyle? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Slopestyle?

Slopestyle je divácky atraktivní disciplína zimních sportů, která v sobě spojuje akrobatické lyžování a snowboarding. Závodník má za úkol sjet trať s umělými překážkami, na nichž má předvést co nejvíce triků. Závodníci mohou kromě snowboardu jet i na lyžích. Slopestyle se objevil na poslední zimní olympiádě v Soči.


Co je to Slopestyle? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Slopestyle s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Slopestyle patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Slopestyle, co je to Slopestyle?, Sport, informace, význam pojmu, co to je, heslo, wiki, terminologie, synonymum, přesný výraz, formulace, terminus technicus, přesný význam, Sport, význam, popis, slovo


Pojem Slopestyle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Slopestyle píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Slopestyle (jízda ve snowparku) je disciplína akrobatického lyžování a snowboardingu, při níž závodník sjíždí trať s umělými překážkami, na nichž se snaží předvést co největší množství co nejobtížnějších triků. Nejdříve se tato disciplína začala provádět na snowboardu, dnes kromě lyží a snowboardu, které jsou nejpoužívanější, se jezdí tímto způsobem i v dalších sportech (např. na kole).

Jiné informační zdroje o pojmu Slopestyle

Hledat pojem Slopestyle ve Wikislovníku

Najít heslo Slopestyle ve Wikizdrojích

Najít termín Slopestyle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slopestyle ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slopestyle ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Slopestyle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Slopestyle například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Slopestyle? resp. jaký je význam pojmu Slopestyle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slopestyle, odpověď na dotaz co je to Slopestyle?. Víte např. kdo to je Eric Trump? Znáte a víte kdo je Richard Strauss? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.