Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Co je to Slopestyle? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Slopestyle

Slopestyle je divácky atraktivní disciplína zimních sportů, která v sobě spojuje akrobatické lyžování a snowboarding. Závodník má za úkol sjet trať s umělými překážkami, na nichž má předvést co nejvíce triků. Závodníci mohou kromě snowboardu jet i na lyžích. Slopestyle se objevil na poslední zimní olympiádě v Soči.


Co je to Slopestyle? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Slopestyle doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Slopestyle se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, odborný výraz, popis, Sport, slovník, pojem, co je to Slopestyle?, terminus technicus, definice, Sport, Slopestyle, slovo, význam, přesný význam


Pojem Slopestyle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Slopestyle dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Slopestyle (jízda ve snowparku) je disciplína akrobatického lyžování a snowboardingu, při níž závodník sjíždí trať s umělými překážkami, na nichž se snaží předvést co největší množství co nejobtížnějších triků. Nejdříve se tato disciplína začala provádět na snowboardu, dnes kromě lyží a snowboardu, které jsou nejpoužívanější, se jezdí tímto způsobem i v dalších sportech (např. na kole).

Více informací o slovu Slopestyle doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slopestyle ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Slopestyle ve Wikizdrojích

Hledat pojem Slopestyle na Google.cz

Najít pojem Slopestyle ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Slopestyle ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Slopestyle ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Slopestyle například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Slopestyle? resp. jaký je význam slova Slopestyle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slopestyle, odpověď na dotaz co je to Slopestyle?. Víte např. kdo to je Sráč? Znáte a víte kdo je Petr Iljič Čajkovskij? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.