Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Co je to Slopestyle? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Slopestyle

Slopestyle je divácky atraktivní disciplína zimních sportů, která v sobě spojuje akrobatické lyžování a snowboarding. Závodník má za úkol sjet trať s umělými překážkami, na nichž má předvést co nejvíce triků. Závodníci mohou kromě snowboardu jet i na lyžích. Slopestyle se objevil na poslední zimní olympiádě v Soči.


Co je to Slopestyle? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Slopestyle můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Slopestyle je v kategorii Sport

Klíčová slova: terminologie, lexikon, co je to Slopestyle?, přesný význam, formulace, co znamená, slovo, terminus technicus, definice pojmu, definice, slovník, co to je, přesný výraz, Slopestyle, odborný výraz, Sport, heslo, synonymum


Pojem Slopestyle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Slopestyle?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Slopestyle (jízda ve snowparku) je disciplína akrobatického lyžování a snowboardingu, při níž závodník sjíždí trať s umělými překážkami, na nichž se snaží předvést co největší množství co nejobtížnějších triků. Nejdříve se tato disciplína začala provádět na snowboardu, dnes kromě lyží a snowboardu, které jsou nejpoužívanější, se jezdí tímto způsobem i v dalších sportech (např. na kole).

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Slopestyle ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Slopestyle ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slopestyle ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Slopestyle ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Slopestyle ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Slopestyle ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Slopestyle například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Slopestyle? resp. co znamená výraz Slopestyle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slopestyle, odpověď na dotaz co je to Slopestyle?. Víte např. kdo to je Kevin Spacey? Znáte a víte kdo je Iva Pazderková? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.