Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fixírka. Co znamená odborný pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Co je Fixírka?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fixírka

Fixírka je pojmenování nástroje k ručnímu použití. Slouží k nástřiku nějaké kapaliny na povrch určitého předmětu. Většinou se jedná o barvu nebo nátěrovou hmotu.
Při nanášen kapaliny je foukán vzduch do vodorovné roury, podtlakem se pak nádoby nasává kapalina do trubice ponořené pod pravým úhlem. Druhým koncem trubice je kapalina rozstřikována. Základem pro fungování fixírky je tedy podtlak.


Co je to Fixírka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fixírka. Co znamená odborný pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Fixírka můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Fixírka je v kategorii nástroje

Klíčová slova: nástroje, popis, heslo, význam, termín, názvosloví, odborný výraz, slovník, Fixírka, co je to Fixírka?, pojem, přesný význam, slovo, informace, přesný výraz, synonymum, co znamená, význam slova


Pojem Fixírka je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fixírka? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fixírka je ruční nástroj na nanášení kapaliny stříkáním (barvy, nátěru, atd.) na povrch předmětu. Na principu foukání vzduchu do vodorovné trubice a podtlakem vysávání kapaliny trubicí, která je v pravém úhlu ponořená, z nádobky a rozstřikování druhým koncem trubice. Funguje na principu podtlaku.

Jiné zdroje informací o pojmu Fixírka

Hledat videa s názvem Fixírka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fixírka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Fixírka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fixírka ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Fixírka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Fixírka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixírka například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co znamená Fixírka? resp. jaký je přesný význam slova Fixírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixírka, odpověď na dotaz co je to Fixírka?. Víte např. kdo to je Ben Stiller? Znáte a víte kdo je Apollón? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Fixírka hledat i v jiných kategoriích (než nástroje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.