Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fixírka. Co znamená odborný pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Co je to Fixírka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fixírka

Fixírka je pojmenování nástroje k ručnímu použití. Slouží k nástřiku nějaké kapaliny na povrch určitého předmětu. Většinou se jedná o barvu nebo nátěrovou hmotu.
Při nanášen kapaliny je foukán vzduch do vodorovné roury, podtlakem se pak nádoby nasává kapalina do trubice ponořené pod pravým úhlem. Druhým koncem trubice je kapalina rozstřikována. Základem pro fungování fixírky je tedy podtlak.


Co je to Fixírka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fixírka. Co znamená odborný pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Fixírka patří do sekce nástroje

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, význam slova, wiki, Fixírka, popis, co znamená, nástroje, význam, terminologie, co je to Fixírka?, nástroje, synonymum, co to je, definice, vysvětlení, informace, odborné názvosloví


Pojem Fixírka je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Fixírka píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Fixírka je ruční nástroj na nanášení kapaliny stříkáním (barvy, nátěru, atd.) na povrch předmětu. Na principu foukání vzduchu do vodorovné trubice a podtlakem vysávání kapaliny trubicí, která je v pravém úhlu ponořená, z nádobky a rozstřikování druhým koncem trubice. Funguje na principu podtlaku.

Více informací o slovu Fixírka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Fixírka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Fixírka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Fixírka na Google.cz

Hledat slovo Fixírka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Fixírka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Fixírka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixírka například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Fixírka? resp. jaká je definice slova Fixírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixírka, odpověď na dotaz co je to Fixírka?. Víte např. kdo to je Kedra? Znáte a víte kdo je Pivot? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nástroje. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.