Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixírka. Co znamená pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Co to je Fixírka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fixírka?

Fixírka je pojmenování nástroje k ručnímu použití. Slouží k nástřiku nějaké kapaliny na povrch určitého předmětu. Většinou se jedná o barvu nebo nátěrovou hmotu.
Při nanášen kapaliny je foukán vzduch do vodorovné roury, podtlakem se pak nádoby nasává kapalina do trubice ponořené pod pravým úhlem. Druhým koncem trubice je kapalina rozstřikována. Základem pro fungování fixírky je tedy podtlak.


Co je to Fixírka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fixírka. Co znamená pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fixírka? s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fixírka je v sekci Nástroje

Klíčová slova: terminus technicus, Fixírka, lexikon, Nástroje, přesný výraz, slovo, význam pojmu, význam slova, Nástroje, odborné názvosloví, formulace, přesný význam, terminologie, vysvětlení, co to je, wiki, popis, pojem


Pojem Fixírka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Fixírka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Fixírka ve Wikipedii

Najít heslo Fixírka ve vyhledávači Qwant

Najít termín Fixírka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Fixírka na Youtube

Zkusit najít výraz Fixírka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixírka například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Fixírka? resp. co je to Fixírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixírka, odpověď na dotaz co je to Fixírka?. Víte např. kdo to je Radek Hlaváček? Znáte a víte kdo je Jakub Voráček? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.