Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixírka. Co znamená pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Co to je Fixírka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fixírka

Fixírka je pojmenování nástroje k ručnímu použití. Slouží k nástřiku nějaké kapaliny na povrch určitého předmětu. Většinou se jedná o barvu nebo nátěrovou hmotu.
Při nanášen kapaliny je foukán vzduch do vodorovné roury, podtlakem se pak nádoby nasává kapalina do trubice ponořené pod pravým úhlem. Druhým koncem trubice je kapalina rozstřikována. Základem pro fungování fixírky je tedy podtlak.


Co je to Fixírka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fixírka. Co znamená pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Fixírka s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fixírka patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: slovník, odborné názvosloví, Fixírka, definice, definice pojmu, Nástroje, význam slova, odborný výraz, co to je, informace, význam pojmu, co znamená, lexikon, popis, slovo, formulace, synonymum, názvosloví


Pojem Fixírka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fixírka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fixírka je ruční nástroj na nanášení kapaliny stříkáním (barvy, nátěru, atd.) na povrch předmětu. Na principu foukání vzduchu do vodorovné trubice a podtlakem vysávání kapaliny trubicí, která je v pravém úhlu ponořená, z nádobky a rozstřikování druhým koncem trubice. Funguje na principu podtlaku.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Fixírka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Fixírka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Fixírka ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Fixírka na Youtube

Hledat slovo Fixírka ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Fixírka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixírka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Fixírka? resp. co znamená Fixírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixírka, odpověď na dotaz co je to Fixírka?. Víte např. kdo to je Levičák? Znáte a víte kdo je Utilitarista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nástroje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.