Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixírka. Co znamená pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Co to je Fixírka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Fixírka?

Fixírka je pojmenování nástroje k ručnímu použití. Slouží k nástřiku nějaké kapaliny na povrch určitého předmětu. Většinou se jedná o barvu nebo nátěrovou hmotu.
Při nanášen kapaliny je foukán vzduch do vodorovné roury, podtlakem se pak nádoby nasává kapalina do trubice ponořené pod pravým úhlem. Druhým koncem trubice je kapalina rozstřikována. Základem pro fungování fixírky je tedy podtlak.


Co je to Fixírka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fixírka. Co znamená pojem Fixírka z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fixírka s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fixírka se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: synonymum, lexikon, termín, formulace, informace, přesný význam, co to je, význam pojmu, wiki, Fixírka, pojem, terminus technicus, slovník, definice, definice pojmu, význam, terminologie, slovo


Pojem Fixírka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fixírka? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Fixírka je ruční nástroj na nanášení kapaliny stříkáním (barvy, nátěru, atd.) na povrch předmětu. Na principu foukání vzduchu do vodorovné trubice a podtlakem vysávání kapaliny trubicí, která je v pravém úhlu ponořená, z nádobky a rozstřikování druhým koncem trubice. Funguje na principu podtlaku.

Pro více informací o heslu Fixírka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Fixírka na Youtube

Najít heslo Fixírka ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fixírka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Fixírka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Fixírka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Fixírka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixírka například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fixírka? resp. co vlastně znamená slovo Fixírka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixírka, odpověď na dotaz co je to Fixírka?. Víte např. kdo to je Pink? Znáte a víte kdo je Nela Boudová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nástroje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.