Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Co to je Halibut? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Halibut?

Halibut neboli platýs, je většinou označení pro platýse černého. Jedná se o mořskou rybu, jejíž maso patří k nejoblíbenějším velice chutným a výživným rybím masům. Loví se na dlouhé vlasce od května do září, kdy je jeho maso nejkvalitnější.
Halibut se vyskytuje především na severu Atlantického a Tichého oceánu. Jde o dravou rybu, živící se menšími rybkami, krevetami a dalšími mořskými živočichy. Žije v hloubkách již od 200 až do 2000 metrů, nejčastěji se však vyskytuje v hloubce od 500 do 1000 metrů.


Co je to Halibut? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Halibut) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Halibut patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, slovo, názvosloví, definice, wiki, co je to Halibut?, popis, terminus technicus, význam slova, význam, co to je, informace, heslo, synonymum, co znamená, termín, pojem


Pojem Halibut je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Halibut

Vyhledat slovo Halibut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Halibut ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Halibut ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Halibut ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Halibut ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Halibut ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Halibut například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Halibut? resp. co se skrývá pod slovem Halibut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Halibut, odpověď na dotaz co je to Halibut?. Víte např. kdo to je Retard? Znáte a víte kdo je Pravičák? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.