Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Co to je Halibut? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Halibut

Halibut neboli platýs, je většinou označení pro platýse černého. Jedná se o mořskou rybu, jejíž maso patří k nejoblíbenějším velice chutným a výživným rybím masům. Loví se na dlouhé vlasce od května do září, kdy je jeho maso nejkvalitnější.
Halibut se vyskytuje především na severu Atlantického a Tichého oceánu. Jde o dravou rybu, živící se menšími rybkami, krevetami a dalšími mořskými živočichy. Žije v hloubkách již od 200 až do 2000 metrů, nejčastěji se však vyskytuje v hloubce od 500 do 1000 metrů.


Co je to Halibut? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Halibut? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Halibut je v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovník, definice pojmu, wiki, vysvětlení, Jídlo, Halibut, Jídlo, popis, přesný význam, odborné názvosloví, odborný výraz, heslo, význam slova, pojem, význam pojmu, význam, definice, co to je


Pojem Halibut je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Halibut zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Halibut ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Halibut ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Halibut ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Halibut na Google.cz

Hledat termín Halibut ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Halibut ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Halibut například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Halibut? resp. co vlastně znamená slovo Halibut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Halibut, odpověď na dotaz co je to Halibut?. Víte např. kdo to je Soudní znalec? Znáte a víte kdo je Otaku? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.