Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fibroskopie. Co znamená odborný pojem Fibroskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Fibroskopie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fibroskopie?

Fibroskopie je název vyšetřovací metody, při které lékař zkoumá stav jícnu, žaludku, dvanáctníku a tenkého střeva. K tomuto účelu slouží přístroj fibroskop.
Ten má několik součástí – ohebnou gumovou rouru, zdroj světla, procesor a obrazovku. Optika je umístěna na konci hadice, která se zavádí do trávicí soustavy. Světlo osvítí potřebnou oblast a lékař může na obrazovce sledovat vyšetřované orgány. Současně může odebírat vzorky.


Co je to Fibroskopie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fibroskopie. Co znamená odborný pojem Fibroskopie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Fibroskopie? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fibroskopie patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: lexikon, slovník, význam, definice, odborný výraz, Lékařství, synonymum, definice pojmu, přesný výraz, co je to Fibroskopie?, přesný význam, co to je, vysvětlení, wiki, význam pojmu, slovo, význam slova, formulace


Pojem Fibroskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fibroskopie ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fibroskopie na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fibroskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Fibroskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Fibroskopie ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Fibroskopie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fibroskopie například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Fibroskopie? resp. co to je Fibroskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibroskopie, odpověď na dotaz co je to Fibroskopie?. Víte např. kdo to je Suchar? Znáte a víte kdo je Tkadlec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.