Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fibroskopie. Co znamená odborný pojem Fibroskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Fibroskopie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fibroskopie

Fibroskopie je název vyšetřovací metody, při které lékař zkoumá stav jícnu, žaludku, dvanáctníku a tenkého střeva. K tomuto účelu slouží přístroj fibroskop.
Ten má několik součástí – ohebnou gumovou rouru, zdroj světla, procesor a obrazovku. Optika je umístěna na konci hadice, která se zavádí do trávicí soustavy. Světlo osvítí potřebnou oblast a lékař může na obrazovce sledovat vyšetřované orgány. Současně může odebírat vzorky.


Co je to Fibroskopie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fibroskopie. Co znamená odborný pojem Fibroskopie z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Fibroskopie můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fibroskopie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice, význam slova, pojem, wiki, Lékařství, přesný výraz, lexikon, terminologie, přesný význam, Fibroskopie, názvosloví, heslo, odborný výraz, Lékařství, co znamená, definice pojmu, význam, co to je


Pojem Fibroskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Fibroskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fibroskopie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Fibroskopie ve Wikipedii

Vyhledat heslo Fibroskopie ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Fibroskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Fibroskopie na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fibroskopie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Fibroskopie? resp. jaká je definice termínu Fibroskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibroskopie, odpověď na dotaz co je to Fibroskopie?. Víte např. kdo to je Angiolog? Znáte a víte kdo je Hosteska? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.