Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nubuk. Co znamená odborný pojem Nubuk z kategorie Materiály?

Co je to Nubuk? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Nubuk

Nubuk je upravená kůže, useň, vepřovice nebo hovězina. Má vysokou mechanickou odolnost. Vrchní strana je upravena broušením a na dotek připomíná semiš.


Co je to Nubuk? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nubuk. Co znamená odborný pojem Nubuk z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Nubuk doporučujeme sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Nubuk se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: definice, pojem, materiály, terminologie, Nubuk, význam pojmu, význam, názvosloví, slovník, slovo, popis, vysvětlení, definice pojmu, termín, význam slova, synonymum, odborný výraz, co to je


Pojem Nubuk je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Nubuk ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nubuk ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Nubuk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Nubuk ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Nubuk ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nubuk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nubuk například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte co znamená slovo Nubuk? resp. co se skrývá pod slovem Nubuk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nubuk, odpověď na dotaz co je to Nubuk?. Víte např. kdo to je Adele? Znáte a víte kdo je Steven Spielberg? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.