Co je to?
Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Politika?

Co to je AGROFERT? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu AGROFERT?

AGROFERT je název mezinárodního koncernu, založeného v roce 1993 Andrejem Babišem. V současnosti má společnost více než 250 podniků v oborech zemědělství, chemie, potravinářství, lesnictví, dřevařství, dopravy, obnovitelných zdrojů a také médií.
AGROFERT působí v 18 zemích a 4 kontinentech, pracuje zde téměř 35 000 zaměstnanců. Daňovou povinnost plní společnost v České republice a zde také podporuje neziskové organizace i správu a školství.


Co je to AGROFERT? Význam slova, termín, Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova AGROFERT sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz AGROFERT patří do sekce Politika

Klíčová slova: Politika, synonymum, odborné názvosloví, vysvětlení, termín, slovo, heslo, Politika, AGROFERT, co to je, význam pojmu, názvosloví, význam, přesný výraz, terminus technicus, význam slova, definice, odborný výraz


Pojem AGROFERT je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Co označuje termín AGROFERT? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

AGROFERT, a.s., je český holdingový konglomerát operující především v odvětvích zemědělství, potravinářství, chemického průmyslu a médií, pod který patří více než 250 dceřiných společností. Většina z nich je v přímém vlastnictví centrály AGROFERT, a.s., menší část portfolia tvoří společnosti, v nichž má mateřská společnost podstatný vliv. Společnosti koncernu AGROFERT působí zejména v regionu střední Evropy: v Česku, na Slovensku, v Německu a v Maďarsku. Dále společnost působí v dalších 18 zemích světa na 4 kontinentech. Konsolidované tržby společností dosáhly v roce 2012 téměř 132,5 miliard Kč. Koncern AGROFERT patří mezi největší firmy v České republice. Zemědělské společnosti koncernu se v České republice starají o více než 100 tisíc hektarů zemědělské půdy (naprostá většina půdy je v nájmu; jde o 1,26 % území České republiky nebo 2,84 % zemědělské půdy v ČR). Společnost do ledna 2014 řídil a do roku 2017 vlastnil Andrej Babiš, který ji kvůli novele zákona o střetu zájmů převedl na dva svěřenské fondy AB private trust I a AB private trust II. K roku 2017 koncern zaměstnával 33 tisíc zaměstnanců, z nich 22 tisíc v ČR.

Jiné informační zdroje o pojmu AGROFERT

Vyhledat slovo AGROFERT na Google.cz

Zkusit najít heslo AGROFERT ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem AGROFERT ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AGROFERT ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem AGROFERT na Youtube

Najít výraz AGROFERT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AGROFERT například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu AGROFERT? resp. jaký je význam slova AGROFERT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AGROFERT, odpověď na dotaz co je to AGROFERT?. Víte např. kdo to je Rachel Carson? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu AGROFERT v jiné sekci než Politika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.