Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Co je to Chat? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Chat?

Krátká a rychlá komunikace mezi dvěma lidmi na internetu se označuje jako chat. Rozhovor probíhá za pomoci určitého komunikačního programu přes síť. Při chatu se komunikuje pouze psaným textem. Pro chat byl zaveden protokol IRC. V současnosti již technologie postoupily a můžete se setkat i s videochatem či audiochatem.


Co je to Chat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Chat? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Chat je v kategorii počítače

Klíčová slova: lexikon, názvosloví, definice, odborné názvosloví, slovník, význam slova, terminologie, přesný význam, termín, heslo, význam, terminus technicus, Chat, co to je, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, pojem


Pojem Chat je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Chat? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chat je krátká komunikace nebo rozhovor dvou nebo více lidí prostřednictvím komunikační sítě (slovo chat se v angličtině běžně používá pro klábosení, pokec, přátelský rozhovor). Uskutečňuje se vždy v reálném čase. V užším smyslu se při chatu komunikuje formou psaného textu.

Hledejte pojem Chat v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Chat ve Wikizdrojích

Najít výraz Chat ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chat na Google.cz

Hledat termín Chat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Chat ve Wikislovníku

Najít slovo Chat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Chat? resp. jaká je definice termínu Chat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chat, odpověď na dotaz co je to Chat?. Víte např. kdo to je DTP operátor? Znáte a víte kdo je Kardiolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než počítače). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.