Co je to?
Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Co je to Chat? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Chat

Krátká a rychlá komunikace mezi dvěma lidmi na internetu se označuje jako chat. Rozhovor probíhá za pomoci určitého komunikačního programu přes síť. Při chatu se komunikuje pouze psaným textem. Pro chat byl zaveden protokol IRC. V současnosti již technologie postoupily a můžete se setkat i s videochatem či audiochatem.


Co je to Chat? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Chat? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Chat je v sekci Počítače

Klíčová slova: slovník, Počítače, termín, Počítače, definice pojmu, lexikon, wiki, slovo, odborné názvosloví, pojem, co to je, přesný výraz, význam slova, co je to Chat?, Chat, názvosloví, definice, co znamená


Pojem Chat je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Chat?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Chat je krátká komunikace nebo rozhovor dvou nebo více lidí prostřednictvím komunikační sítě (slovo chat se v angličtině běžně používá pro klábosení, pokec, přátelský rozhovor). Uskutečňuje se vždy v reálném čase. V užším smyslu se při chatu komunikuje formou psaného textu.

Jiné zdroje informací o pojmu Chat

Najít pojem Chat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Chat ve Wikislovníku

Hledat pojem Chat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Chat ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Chat na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chat ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chat například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Chat? resp. co se přesně ukrývá za slovem Chat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chat, odpověď na dotaz co je to Chat?. Víte např. kdo to je Švenkr? Znáte a víte kdo je Sopranistka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Počítače). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.