Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Co to je Canting? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Canting?

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Canting se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, význam, co znamená, význam pojmu, termín, Canting, lexikon, wiki, odborné názvosloví, význam slova, slovník, definice, terminus technicus, Sport, co je to Canting?, názvosloví, synonymum, co to je


Pojem Canting je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Canting doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Canting na Youtube

Vyhledat pojem Canting ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Canting ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Canting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Canting ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Canting ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Canting? resp. co se přesně ukrývá za slovem Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Klement Gottwald? Znáte a víte kdo je Kvestor? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.