Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Co to je Canting? Význam slova

Co znamená termín Canting? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Canting doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Canting se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, formulace, odborný výraz, význam pojmu, informace, přesný význam, heslo, terminus technicus, význam, Sport, co je to Canting?, synonymum, slovo, slovník, co znamená, názvosloví, definice, přesný výraz


Pojem Canting je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Canting ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Canting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Canting ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Canting ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canting ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canting ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Canting? resp. jaký je přesný význam slova Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Julianne Moore? Znáte a víte kdo je Milenec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.