Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Co to je Canting? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Canting?

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Canting se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Canting se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: terminus technicus, přesný výraz, formulace, odborné názvosloví, definice, synonymum, význam pojmu, význam, názvosloví, pojem, Sport, popis, význam slova, Sport, co znamená, terminologie, slovník, informace


Pojem Canting je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Canting zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Canting ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Canting ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canting ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Canting ve Wikislovníku

Hledat výraz Canting ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Canting na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Canting? resp. co znamená Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Lazebník? Znáte a víte kdo je Ateista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.