Co je to?
Výraz, termín, definice slova Canting. Co znamená odborný pojem Canting z kategorie Sport?

Co je to Canting? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Canting?

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Canting. Co znamená odborný pojem Canting z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Canting je v kategorii sport

Klíčová slova: definice, pojem, sport, termín, odborné názvosloví, popis, informace, wiki, co znamená, slovník, odborný výraz, Canting, názvosloví, synonymum, lexikon, definice pojmu, slovo, co to je


Pojem Canting je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Canting na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canting ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canting ve Wikimedia Commons

Najít pojem Canting ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Canting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Canting ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Canting? resp. co je to Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Romantik? Znáte a víte kdo je Ivan Honl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Canting hledat i v jiných kategoriích (než sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.