Co je to?
Definice výrazu, termínu Canting. Co znamená odborný pojem Canting z kategorie Sport?

Co je Canting? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Canting

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Canting. Co znamená odborný pojem Canting z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Canting s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Canting je v kategorii sport

Klíčová slova: co je to Canting?, vysvětlení, sport, termín, odborný výraz, terminologie, sport, odborné názvosloví, definice, pojem, přesný význam, definice pojmu, Canting, lexikon, informace, formulace, heslo, co to je


Pojem Canting je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Canting v následujících vyhledávačích

Najít termín Canting ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Canting ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Canting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Canting ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Canting na Google.cz

Najít pojem Canting ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Canting? resp. jaká je definice termínu Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Alžbětko? Znáte a víte kdo je Ozzy Osbourne? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Canting i v jiné kategorii než je sekce sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.