Co je to?
Výraz, termín, definice slova Canting. Co znamená odborný pojem Canting z kategorie Sport?

Co je to Canting? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Canting?

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Canting. Co znamená odborný pojem Canting z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Canting s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Canting se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: co je to Canting?, názvosloví, vysvětlení, význam slova, wiki, termín, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, terminus technicus, popis, informace, význam, význam pojmu, terminologie, definice pojmu, heslo, co znamená


Pojem Canting je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Canting na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canting ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Canting ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Canting ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canting ve Wikimedia Commons

Najít výraz Canting ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte co je to Canting? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Reinhard Heydrich? Znáte a víte kdo je John Dalton? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.