Co je to?
Odborný výraz, definice slova Canting. Co znamená slovo Canting z kategorie Sport?

Co je Canting?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Canting?

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Canting. Co znamená slovo Canting z kategorie Sport?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Tento text (Canting) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Canting patří do kategorie sport

Klíčová slova: vysvětlení, význam, názvosloví, význam pojmu, co znamená, přesný výraz, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, pojem, co to je, formulace, definice, slovník, definice pojmu, sport, wiki, co je to Canting?


Pojem Canting je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Canting ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canting ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Canting na Google.cz

Zkusit najít pojem Canting ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Canting ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Canting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku jaký je význam slova Canting? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Kmán? Znáte a víte kdo je Brian Johnson? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, rukavice na baseball, canting, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.