Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Co to je Canting? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Canting

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.


Co je to Canting? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Canting s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Canting patří do kategorie Sport

Klíčová slova: co je to Canting?, co to je, definice pojmu, wiki, vysvětlení, synonymum, definice, odborné názvosloví, terminus technicus, přesný výraz, lexikon, popis, pojem, slovo, význam pojmu, přesný význam, význam, význam slova


Pojem Canting je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Canting zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Canting ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Canting ve Wikipedii

Vyhledat pojem Canting ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canting ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Canting ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Canting ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Canting například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Canting? resp. co znamená Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Alibista? Znáte a víte kdo je Milenec? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.