Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Zadní rýma? Význam slova

Co znamená termín Zadní rýma? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zadní rýma je termín pro označení zánětu vedlejších nosních dutin. Jejím hlavním příznakem je nahromadění hlenu v zadní části nosohltanu a nucení na smrkání, které však nelze uskutečnit. Tuto rýmu je potřeba léčit, jinak by mohlo dojít k dalším komplikacím. Mohou se také objevit bolesti hlavy a nedoslýchavost.
Zadní rýmu způsobují viry, bakterie nebo nachlazení. Pomáhá proplach dutin, nezbytný je dostatečný pitný režim.


Co je to Zadní rýma? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zadní rýma sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zadní rýma patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: terminus technicus, přesný výraz, vysvětlení, formulace, synonymum, slovo, Nemoce, přesný význam, terminologie, význam pojmu, názvosloví, definice pojmu, pojem, slovník, Zadní rýma, wiki, odborné názvosloví, definice


Pojem Zadní rýma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Zadní rýma ve Wikislovníku

Najít heslo Zadní rýma ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Zadní rýma na Youtube

Vyhledat pojem Zadní rýma ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zadní rýma ve Wikimedia Commons

Najít výraz Zadní rýma ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zadní rýma například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Zadní rýma? resp. co to je Zadní rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zadní rýma, odpověď na dotaz co je to Zadní rýma?. Víte např. kdo to je Ester Ledecká? Znáte a víte kdo je Převor? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.