Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Zadní rýma? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Zadní rýma

Zadní rýma je termín pro označení zánětu vedlejších nosních dutin. Jejím hlavním příznakem je nahromadění hlenu v zadní části nosohltanu a nucení na smrkání, které však nelze uskutečnit. Tuto rýmu je potřeba léčit, jinak by mohlo dojít k dalším komplikacím. Mohou se také objevit bolesti hlavy a nedoslýchavost.
Zadní rýmu způsobují viry, bakterie nebo nachlazení. Pomáhá proplach dutin, nezbytný je dostatečný pitný režim.


Co je to Zadní rýma? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Zadní rýma? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Zadní rýma se nachází v kategorii nemoce

Klíčová slova: popis, přesný výraz, heslo, názvosloví, slovo, definice pojmu, wiki, lexikon, nemoce, nemoce, význam pojmu, co znamená, terminus technicus, odborné názvosloví, formulace, Zadní rýma, význam slova, vysvětlení


Pojem Zadní rýma je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zadní rýma v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Zadní rýma na Google.cz

Vyhledat termín Zadní rýma ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Zadní rýma ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Zadní rýma ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zadní rýma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Zadní rýma na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zadní rýma například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte co to je Zadní rýma? resp. jaká je definice termínu Zadní rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zadní rýma, odpověď na dotaz co je to Zadní rýma?. Víte např. kdo to je Monetarista? Znáte a víte kdo je Ladislav Županič? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nemoce). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.