Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Zadní rýma? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zadní rýma

Zadní rýma je termín pro označení zánětu vedlejších nosních dutin. Jejím hlavním příznakem je nahromadění hlenu v zadní části nosohltanu a nucení na smrkání, které však nelze uskutečnit. Tuto rýmu je potřeba léčit, jinak by mohlo dojít k dalším komplikacím. Mohou se také objevit bolesti hlavy a nedoslýchavost.
Zadní rýmu způsobují viry, bakterie nebo nachlazení. Pomáhá proplach dutin, nezbytný je dostatečný pitný režim.


Co je to Zadní rýma? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Zadní rýma s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zadní rýma je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: co je to Zadní rýma?, informace, terminus technicus, wiki, lexikon, Nemoce, názvosloví, odborné názvosloví, definice pojmu, synonymum, slovo, popis, význam pojmu, heslo, terminologie, vysvětlení, co znamená, odborný výraz


Pojem Zadní rýma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Zadní rýma

Najít pojem Zadní rýma na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zadní rýma ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zadní rýma na Youtube

Najít heslo Zadní rýma ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Zadní rýma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Zadní rýma ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zadní rýma například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Zadní rýma? resp. jaký je význam slova Zadní rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zadní rýma, odpověď na dotaz co je to Zadní rýma?. Víte např. kdo to je Písničkář? Znáte a víte kdo je Absolvent? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.