Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Zadní rýma? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zadní rýma

Zadní rýma je termín pro označení zánětu vedlejších nosních dutin. Jejím hlavním příznakem je nahromadění hlenu v zadní části nosohltanu a nucení na smrkání, které však nelze uskutečnit. Tuto rýmu je potřeba léčit, jinak by mohlo dojít k dalším komplikacím. Mohou se také objevit bolesti hlavy a nedoslýchavost.
Zadní rýmu způsobují viry, bakterie nebo nachlazení. Pomáhá proplach dutin, nezbytný je dostatečný pitný režim.


Co je to Zadní rýma? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Zadní rýma sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zadní rýma je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, wiki, Nemoce, synonymum, význam slova, význam, odborné názvosloví, odborný výraz, slovník, co znamená, terminologie, termín, heslo, co to je, terminus technicus, pojem, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Zadní rýma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Zadní rýma ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Zadní rýma ve Wikipedii

Hledat pojem Zadní rýma ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Zadní rýma ve Wikislovníku

Najít pojem Zadní rýma ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Zadní rýma ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zadní rýma například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Zadní rýma? resp. co znamená výraz Zadní rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zadní rýma, odpověď na dotaz co je to Zadní rýma?. Víte např. kdo to je Markéta Procházková? Znáte a víte kdo je Převor? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zadní rýma i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.