Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Saltimbocca. Co znamená pojem Saltimbocca z kategorie Jídlo?

Co to je Saltimbocca? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Saltimbocca?

Saltimbocca je jednou z velmi známých italských specialit, která se připravuje z telecího masa – svíčkové, dále z parmské šunky a koření se šalvějí. Existuje mnoho variant těchto tzv. jednohubek, původní recept však předepisuje tenké plátky telecího (panenky), parmskou šunku a koření, vše dohromady spojené párátkem a rychle a krátce opečené.
Opéká se v pánvi a na másle, podlévá se vínem, které se nechá skoro odpařit. Saltimbocca se nechá krátce odpočinout, podává se se zeleninou.


Co je to Saltimbocca? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Saltimbocca. Co znamená pojem Saltimbocca z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Saltimbocca? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Saltimbocca je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, přesný význam, slovník, informace, pojem, synonymum, význam pojmu, co znamená, slovo, odborný výraz, wiki, formulace, Saltimbocca, lexikon, co to je, terminus technicus, termín, význam slova


Pojem Saltimbocca je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Saltimbocca ve Wikislovníku

Najít termín Saltimbocca ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Saltimbocca ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Saltimbocca ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Saltimbocca ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Saltimbocca na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Saltimbocca například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Saltimbocca? resp. jaký je přesný význam slova Saltimbocca? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Saltimbocca, odpověď na dotaz co je to Saltimbocca?. Víte např. kdo to je Dominik Hašek? Znáte a víte kdo je Osvětlovač? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Saltimbocca hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.