Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Co je to Hlezno? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hlezno

Lidské tělo v sobě má řadu zajímavostí, které zůstávají běžnému člověku skryty. Jedním z těchto tajů je i hlezno. Hlezenní kloub je kloub složený ze tří kostí - hlezenní, holenní a lýtkové. Hlezenní kloub je jednoosý kloub kladkový s jedním stupněm volnosti pohybu. Kloubní pouzdro je vepředu a vzadu poměrně slabé, zesílené vazy po stranách.


Co je to Hlezno? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Hlezno je v sekci lékařství

Klíčová slova: co to je, wiki, pojem, význam pojmu, formulace, odborné názvosloví, heslo, slovník, lexikon, definice pojmu, význam slova, lékařství, odborný výraz, význam, termín, synonymum, názvosloví, přesný výraz


Pojem Hlezno je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hlezno doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Hlezno na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hlezno ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Hlezno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hlezno ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Hlezno ve Wikipedii

Vyhledat heslo Hlezno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hlezno například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hlezno? resp. co se skrývá pod slovem Hlezno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hlezno, odpověď na dotaz co je to Hlezno?. Víte např. kdo to je Miki Volek? Znáte a víte kdo je Jack Frost? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?