Co je to?
Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Co to je Hlezno? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hlezno

Lidské tělo v sobě má řadu zajímavostí, které zůstávají běžnému člověku skryty. Jedním z těchto tajů je i hlezno. Hlezenní kloub je kloub složený ze tří kostí - hlezenní, holenní a lýtkové. Hlezenní kloub je jednoosý kloub kladkový s jedním stupněm volnosti pohybu. Kloubní pouzdro je vepředu a vzadu poměrně slabé, zesílené vazy po stranách.


Co je to Hlezno? Význam slova, termín, Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hlezno? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hlezno je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, termín, heslo, Hlezno, co znamená, slovo, přesný význam, terminologie, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, názvosloví, slovník, Lékařství, informace, formulace, Lékařství


Pojem Hlezno je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Hlezno ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Hlezno ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hlezno ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Hlezno na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hlezno ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hlezno ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hlezno například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hlezno? resp. co přesně znamená slovo Hlezno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hlezno, odpověď na dotaz co je to Hlezno?. Víte např. kdo to je Bůh? Znáte a víte kdo je Jack Frost? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hlezno hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?