Co je to?
Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Co to je Hlezno? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hlezno

Lidské tělo v sobě má řadu zajímavostí, které zůstávají běžnému člověku skryty. Jedním z těchto tajů je i hlezno. Hlezenní kloub je kloub složený ze tří kostí - hlezenní, holenní a lýtkové. Hlezenní kloub je jednoosý kloub kladkový s jedním stupněm volnosti pohybu. Kloubní pouzdro je vepředu a vzadu poměrně slabé, zesílené vazy po stranách.


Co je to Hlezno? Význam slova, termín, Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hlezno se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, lexikon, popis, Hlezno, informace, odborný výraz, názvosloví, odborné názvosloví, heslo, Lékařství, slovo, Lékařství, co znamená, význam slova, co je to Hlezno?, definice pojmu, význam


Pojem Hlezno je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hlezno doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Hlezno ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hlezno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Hlezno ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Hlezno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hlezno ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hlezno na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hlezno například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Hlezno? resp. co označuje slovo Hlezno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hlezno, odpověď na dotaz co je to Hlezno?. Víte např. kdo to je Samosoudce? Znáte a víte kdo je Džihádista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?