Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hlezno. Co znamená pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Co je Hlezno?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hlezno?

Lidské tělo v sobě má řadu zajímavostí, které zůstávají běžnému člověku skryty. Jedním z těchto tajů je i hlezno. Hlezenní kloub je kloub složený ze tří kostí - hlezenní, holenní a lýtkové. Hlezenní kloub je jednoosý kloub kladkový s jedním stupněm volnosti pohybu. Kloubní pouzdro je vepředu a vzadu poměrně slabé, zesílené vazy po stranách.


Co je to Hlezno? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hlezno. Co znamená pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hlezno s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Hlezno se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, popis, význam, odborný výraz, heslo, vysvětlení, co znamená, lékařství, pojem, přesný význam, wiki, informace, co je to Hlezno?, lexikon, termín, lékařství, význam slova


Pojem Hlezno je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hlezno zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hlezno ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Hlezno ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hlezno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Hlezno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Hlezno ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Hlezno na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hlezno například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě nyní již víte co znamená Hlezno? resp. co přesně znamená slovo Hlezno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hlezno, odpověď na dotaz co je to Hlezno?. Víte např. kdo to je Jiří Martínek? Znáte a víte kdo je Eunuch? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?