Co je to?
Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Co to je Hlezno? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hlezno

Lidské tělo v sobě má řadu zajímavostí, které zůstávají běžnému člověku skryty. Jedním z těchto tajů je i hlezno. Hlezenní kloub je kloub složený ze tří kostí - hlezenní, holenní a lýtkové. Hlezenní kloub je jednoosý kloub kladkový s jedním stupněm volnosti pohybu. Kloubní pouzdro je vepředu a vzadu poměrně slabé, zesílené vazy po stranách.


Co je to Hlezno? Význam slova, termín, Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Hlezno? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hlezno patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: informace, přesný výraz, odborný výraz, co to je, význam pojmu, synonymum, slovo, slovník, termín, co je to Hlezno?, co znamená, terminologie, lexikon, Lékařství, Lékařství, definice pojmu, odborné názvosloví, význam


Pojem Hlezno je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hlezno ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Hlezno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Hlezno ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hlezno ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Hlezno ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Hlezno ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hlezno například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Hlezno? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hlezno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hlezno, odpověď na dotaz co je to Hlezno?. Víte např. kdo to je Marian Jurečka? Znáte a víte kdo je Džihádista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?