Co je to?
Odborný výraz, definice slova ChatGPT. Co znamená slovo ChatGPT z kategorie Internet?

Co je ChatGPT? Definice pojmu

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ChatGPT

ChatGPT je název pro pokročilý model umělé inteligence, který využívá architekturu GPT, čili Generative Pre-trained Transformer k tomu, aby generoval textové odpovědi na základě zadaných otázek nebo pokynů. Architektura GPT je založena na transformerech, což je typ neuronové sítě speciálně navržené pro zpracování sekvencí dat, jako jsou věty nebo textové úseky. ChatGPT je konkrétní implementací modelu GPT pro účely konverzace. To znamená, že byl vyškolen na obrovském množství textových dat, aby byl schopen rozumět jazyku, gramatice, stylu a obsahu textu. Jakmile je model vyškolen, může být použit k interakci s lidmi prostřednictvím textových konverzací. Když uživatel zadá otázku nebo pokyn, model se snaží generovat odpověď, která by byla co nejvhodnější na základě toho, co se naučil během tréninku. Model může produkovat různé druhy odpovědí, včetně informativních vysvětlení, kreativních textů nebo jiných forem textových výstupů.
ChatGPT může být využit k odpovídání na otázky, poskytování informací nebo pomoc při řešení problémů. Model může generovat různé druhy textů, jako jsou básně, povídky, texty písní a další. Může sloužit jako nástroj pro výuku a vysvětlování složitých konceptů. Designéři a vývojáři mohou využít ChatGPT k rychlému vytvoření prototypů a generování nápadů. Je však třeba mít na paměti, že ChatGPT operuje na základě vzorů a informací, které byly součástí jeho tréninkových dat. To znamená, že i když může poskytnout zajímavé a užitečné odpovědi, může také někdy generovat nesprávné nebo nekonzistentní informace. ChatGPT se neustále vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to ChatGPT? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ChatGPT. Co znamená slovo ChatGPT z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem ChatGPT s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem ChatGPT patří do kategorie internet

Klíčová slova: slovník, informace, vysvětlení, slovo, názvosloví, odborný výraz, co znamená, terminus technicus, popis, formulace, ChatGPT, pojem, lexikon, co je to ChatGPT?, internet, termín, význam slova, přesný výraz


Pojem ChatGPT je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ChatGPT ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ChatGPT ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi ChatGPT na Google.cz

Zkusit najít pojem ChatGPT ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem ChatGPT na Youtube

Vyhledat termín ChatGPT ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo ChatGPT například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to ChatGPT? resp. jaký je význam pojmu ChatGPT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ChatGPT, odpověď na dotaz co je to ChatGPT?. Víte např. kdo to je Portýr? Znáte a víte kdo je Roy Emerson? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.