Co je to?
Definice výrazu, termínu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co je Automotive? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Automotive s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Automotive je v kategorii různé

Klíčová slova: různé, přesný výraz, slovo, definice pojmu, názvosloví, synonymum, popis, význam, definice, informace, přesný význam, vysvětlení, význam slova, co znamená, Automotive, terminologie, odborné názvosloví, co je to Automotive?


Pojem Automotive je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Automotive

Vyhledat termín Automotive ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Automotive ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Automotive na Google.cz

Vyhledat termín Automotive ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Automotive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Automotive na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Automotive? resp. co znamená výraz Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Mára ze Šlágru? Znáte a víte kdo je Leona Machálková? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Automotive i v jiné kategorii než v různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.