Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Automotive? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Automotive patří do sekce Různé

Klíčová slova: Různé, synonymum, wiki, terminologie, termín, pojem, význam pojmu, terminus technicus, odborné názvosloví, přesný výraz, co znamená, slovník, názvosloví, přesný význam, co to je, popis, definice pojmu, formulace


Pojem Automotive je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Automotive doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Automotive ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Automotive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Automotive ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Automotive ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Automotive ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Automotive ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Automotive? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Determinista? Znáte a víte kdo je Pavel Nedvěd? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.