Co je to?
Výraz, termín, definice slova Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co je to Automotive? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Automotive) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Automotive patří do kategorie různé

Klíčová slova: odborné názvosloví, synonymum, wiki, vysvětlení, informace, popis, definice, přesný výraz, lexikon, co to je, slovník, přesný význam, význam slova, různé, pojem, co znamená, odborný výraz, co je to Automotive?


Pojem Automotive je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Automotive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Automotive ve Wikimedia Commons

Najít termín Automotive ve Wikislovníku

Najít pojem Automotive na Google.cz

Vyhledat heslo Automotive ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Automotive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní již víte co znamená slovo Automotive? resp. jaký je význam pojmu Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Viktor Vrabec? Znáte a víte kdo je Barbora Poláková? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Automotive hledat i v jiných kategoriích (než různé) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.