Co je to?
Odborný výraz, definice slova Automotive. Co znamená pojem Automotive z kategorie Různé?

Co je to Automotive? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Automotive

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Automotive. Co znamená pojem Automotive z kategorie Různé?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Automotive patří do sekce různé

Klíčová slova: formulace, co to je, vysvětlení, přesný význam, lexikon, co je to Automotive?, různé, různé, pojem, definice, význam slova, termín, odborné názvosloví, terminologie, terminus technicus, odborný výraz, definice pojmu, popis


Pojem Automotive je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Automotive na Youtube

Vyhledat slovo Automotive ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Automotive na Google.cz

Zkusit najít slovo Automotive ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Automotive ve Wikimedia Commons

Najít pojem Automotive ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Automotive? resp. jaká je definice slova Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Upír? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Automotive v jiné sekci než různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.