Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Automotive můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Automotive je v sekci Různé

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, slovník, význam, odborný výraz, Automotive, wiki, informace, názvosloví, co znamená, slovo, formulace, terminologie, význam pojmu, terminus technicus, synonymum


Pojem Automotive je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Automotive

Najít termín Automotive na Google.cz

Vyhledat slovo Automotive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Automotive na Youtube

Hledat slovo Automotive ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Automotive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Automotive ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Automotive? resp. jaká je definice termínu Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Valkýra? Znáte a víte kdo je Pavel Nedvěd? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.