Co je to?
Výraz, termín, definice slova Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co je to Automotive? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Automotive

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Automotive patří do kategorie různé

Klíčová slova: přesný výraz, různé, různé, synonymum, wiki, pojem, definice pojmu, přesný význam, odborné názvosloví, definice, terminologie, Automotive, co je to Automotive?, terminus technicus, slovník, co to je, význam slova, informace


Pojem Automotive je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Automotive

Zkusit najít pojem Automotive ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Automotive ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Automotive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Automotive ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Automotive na Youtube

Najít slovo Automotive ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Automotive? resp. jaká je definice termínu Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Aranžér? Znáte a víte kdo je Ester Ledecká? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.