Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Automotive

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.

Co je to Automotive? Význam slova, termín, Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Automotive se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: popis, význam pojmu, názvosloví, synonymum, význam slova, Automotive, informace, vysvětlení, přesný význam, terminologie, pojem, co to je, přesný výraz, slovník, lexikon, odborný výraz, definice pojmu, Různé


Pojem Automotive je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Automotive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Automotive ve Wikipedii

Najít heslo Automotive ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Automotive ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Automotive ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Automotive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Automotive? resp. co znamená výraz Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Michal Kempný? Znáte a víte kdo je Ester Ledecká? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Automotive v jiné sekci než Různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.