Co je to?
Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Co to je Automotive? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Automotive?

Automotive je slovo z anglického jazyka s více významy podle bližších souvislostí – může se jednat o výrobky pro automobilový průmysl, význam je tedy automobilový, vozidlový, může být i samohybný a další.
Automotive industry je nejčastěji užívaným spojením, jedná se o organizace a podniky, jejichž náplní je návrh, vývoj, výroba a prodej motorových vozidel. Nepatří sem však opravny, prodejny a čerpací stanice pohonných hmot.


Co je to Automotive? Význam slova, termín, Definice výrazu Automotive. Co znamená odborný pojem Automotive z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Automotive s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Automotive je v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný význam, názvosloví, slovo, přesný výraz, wiki, terminologie, terminus technicus, význam slova, definice pojmu, co je to Automotive?, co to je, význam pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, informace, heslo, synonymum, význam


Pojem Automotive je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Automotive ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Automotive ve Wikislovníku

Hledat výraz Automotive na Google.cz

Zkusit najít slovo Automotive ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Automotive ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Automotive ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Automotive například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Automotive? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Automotive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Automotive, odpověď na dotaz co je to Automotive?. Víte např. kdo to je Fatalista? Znáte a víte kdo je Mark Zuckerberg? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.