Co je to?
Definice výrazu Totalita. Co znamená odborný pojem Totalita z kategorie Politika?

Co to je Totalita? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Totalita?

Totalita je jeden z nedemokratických způsobů vlády, která je typická ideologickou propagandou, terorem a brutalitou.
Totalita znamená ovládnutí ekonomiky státem, potlačení svobody slova a nemožnost kritiky režimu. Zasahuje veřejný i soukromý život a popírá svobodu jedince. Tento politický systém neuznává pro svou moc hranice.


Co je to Totalita? Význam slova, termín, Definice výrazu Totalita. Co znamená odborný pojem Totalita z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Totalita s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Totalita se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: heslo, lexikon, popis, vysvětlení, termín, synonymum, Politika, slovo, co je to Totalita?, význam slova, přesný význam, slovník, odborné názvosloví, informace, názvosloví, odborný výraz, wiki, co znamená


Pojem Totalita je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Totalita ve Wikimedia Commons

Najít výraz Totalita ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Totalita na Google.cz

Zkusit najít heslo Totalita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Totalita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Totalita na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Totalita například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Totalita? resp. co se přesně ukrývá za slovem Totalita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Totalita, odpověď na dotaz co je to Totalita?. Víte např. kdo to je Specialista HR? Znáte a víte kdo je Mars? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.