Co je to?
Definice výrazu Totalita. Co znamená odborný pojem Totalita z kategorie Politika?

Co to je Totalita? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Totalita?

Totalita je jeden z nedemokratických způsobů vlády, která je typická ideologickou propagandou, terorem a brutalitou.
Totalita znamená ovládnutí ekonomiky státem, potlačení svobody slova a nemožnost kritiky režimu. Zasahuje veřejný i soukromý život a popírá svobodu jedince. Tento politický systém neuznává pro svou moc hranice.


Co je to Totalita? Význam slova, termín, Definice výrazu Totalita. Co znamená odborný pojem Totalita z kategorie Politika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Totalita? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Totalita je v kategorii Politika

Klíčová slova: Politika, co to je, odborné názvosloví, informace, heslo, význam pojmu, přesný význam, definice pojmu, pojem, co je to Totalita?, slovo, terminus technicus, synonymum, lexikon, slovník, názvosloví, vysvětlení, co znamená


Pojem Totalita je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Totalita lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Totalita ve vyhledávači Yandex

Najít termín Totalita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Totalita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Totalita na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Totalita ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Totalita ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Totalita například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Totalita? resp. co to je Totalita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Totalita, odpověď na dotaz co je to Totalita?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Turista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Politika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.