Co je to?
Definice výrazu Totalita. Co znamená odborný pojem Totalita z kategorie Politika?

Co to je Totalita? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Totalita?

Totalita je jeden z nedemokratických způsobů vlády, která je typická ideologickou propagandou, terorem a brutalitou.
Totalita znamená ovládnutí ekonomiky státem, potlačení svobody slova a nemožnost kritiky režimu. Zasahuje veřejný i soukromý život a popírá svobodu jedince. Tento politický systém neuznává pro svou moc hranice.


Co je to Totalita? Význam slova, termín, Definice výrazu Totalita. Co znamená odborný pojem Totalita z kategorie Politika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Totalita můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Totalita je v sekci Politika

Klíčová slova: pojem, synonymum, slovo, heslo, Politika, slovník, přesný význam, význam, co znamená, lexikon, význam pojmu, Totalita, odborné názvosloví, formulace, wiki, přesný výraz, Politika, vysvětlení


Pojem Totalita je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Totalita ve Wikipedii

Vyhledat slovo Totalita na Google.cz

Vyhledat heslo Totalita ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Totalita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Totalita ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Totalita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Totalita například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Totalita? resp. co se přesně ukrývá za slovem Totalita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Totalita, odpověď na dotaz co je to Totalita?. Víte např. kdo to je Hana Holišová? Znáte a víte kdo je Učeň? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Totalita i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.