Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vertigo. Co znamená pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Co je to Vertigo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vertigo

Vertigo je označení pro porušení rovnováhy, závrať. Dříve se tento stav označoval také jako motolice. Postižený pociťuje nevolnost, točí se mu hlava, je nejistý, vrávorá a má pocit, že se jeho tělo točí vzhledem k ostatním předmětům nebo že se pohybují tyto předměty.
Pokud by člověk těmito stavy trpěl bez viditelné příčiny, může se jednat o náznak onemocnění, proto je u vertiga důležité včas určit diagnózu.


Co je to Vertigo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Vertigo. Co znamená pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vertigo sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vertigo patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, lexikon, wiki, definice pojmu, Lékařství, informace, definice, popis, Vertigo, termín, přesný význam, heslo, terminologie, odborný výraz, význam, co je to Vertigo?, co to je, formulace


Pojem Vertigo je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vertigo v následujících zdrojích

Najít heslo Vertigo ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vertigo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Vertigo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Vertigo ve Wikislovníku

Najít pojem Vertigo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Vertigo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vertigo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Vertigo? resp. jaká je definice termínu Vertigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vertigo, odpověď na dotaz co je to Vertigo?. Víte např. kdo to je Aleš Háma? Znáte a víte kdo je Tovaryš? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.