Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vertigo. Co znamená odborný pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Co je to Vertigo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Vertigo?

Vertigo je označení pro porušení rovnováhy, závrať. Dříve se tento stav označoval také jako motolice. Postižený pociťuje nevolnost, točí se mu hlava, je nejistý, vrávorá a má pocit, že se jeho tělo točí vzhledem k ostatním předmětům nebo že se pohybují tyto předměty.
Pokud by člověk těmito stavy trpěl bez viditelné příčiny, může se jednat o náznak onemocnění, proto je u vertiga důležité včas určit diagnózu.


Co je to Vertigo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vertigo. Co znamená odborný pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Vertigo s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Vertigo se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: slovo, co to je, lékařství, význam pojmu, co je to Vertigo?, terminus technicus, co znamená, popis, přesný výraz, lékařství, terminologie, lexikon, význam slova, definice pojmu, význam, Vertigo, heslo, přesný význam


Pojem Vertigo je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Vertigo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Vertigo na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vertigo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Vertigo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Vertigo ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Vertigo ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vertigo například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Vertigo? resp. co je to Vertigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vertigo, odpověď na dotaz co je to Vertigo?. Víte např. kdo to je Upír? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.