Co je to?
Definice výrazu, termínu Vertigo. Co znamená odborný pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Co je Vertigo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Vertigo?

Vertigo je označení pro porušení rovnováhy, závrať. Dříve se tento stav označoval také jako motolice. Postižený pociťuje nevolnost, točí se mu hlava, je nejistý, vrávorá a má pocit, že se jeho tělo točí vzhledem k ostatním předmětům nebo že se pohybují tyto předměty.
Pokud by člověk těmito stavy trpěl bez viditelné příčiny, může se jednat o náznak onemocnění, proto je u vertiga důležité včas určit diagnózu.


Co je to Vertigo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Vertigo. Co znamená odborný pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Vertigo je v kategorii lékařství

Klíčová slova: termín, synonymum, Vertigo, lexikon, co to je, popis, co je to Vertigo?, co znamená, definice, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, lékařství, význam slova, vysvětlení, názvosloví, pojem, wiki


Pojem Vertigo je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Vertigo ve Wikipedii

Vyhledat pojem Vertigo na Google.cz

Hledat frázi Vertigo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vertigo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Vertigo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vertigo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vertigo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Vertigo? resp. co vlastně znamená slovo Vertigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vertigo, odpověď na dotaz co je to Vertigo?. Víte např. kdo to je Geodet? Znáte a víte kdo je Josef Kramer? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Vertigo i v jiné kategorii než v lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.