Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vertigo. Co znamená pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Co je to Vertigo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Vertigo

Vertigo je označení pro porušení rovnováhy, závrať. Dříve se tento stav označoval také jako motolice. Postižený pociťuje nevolnost, točí se mu hlava, je nejistý, vrávorá a má pocit, že se jeho tělo točí vzhledem k ostatním předmětům nebo že se pohybují tyto předměty.
Pokud by člověk těmito stavy trpěl bez viditelné příčiny, může se jednat o náznak onemocnění, proto je u vertiga důležité včas určit diagnózu.


Co je to Vertigo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Vertigo. Co znamená pojem Vertigo z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Vertigo můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vertigo je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, definice pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, terminologie, terminus technicus, wiki, co znamená, Lékařství, Lékařství, význam, co je to Vertigo?, význam slova, význam pojmu, popis, přesný význam, co to je


Pojem Vertigo je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vertigo zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Vertigo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Vertigo ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vertigo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Vertigo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Vertigo ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vertigo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vertigo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Vertigo? resp. jaká je definice slova Vertigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vertigo, odpověď na dotaz co je to Vertigo?. Víte např. kdo to je Diana Kalashová? Znáte a víte kdo je Merkur? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.