Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Zastavěná plocha? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zastavěná plocha?

Zastavěná plocha je plocha o velikosti určené součtem všech zastavěných ploch staveb. Je ohraničená pravoúhlými průměty vnějších obvodových konstrukcí nadzemních i podzemních podlaží do roviny. Do zastavěné plochy se počítají i arkýře a lodžie.
Objekty, které jsou kryté jen z poloviny, mají zastavěnou plochu určenou vnějším lícem svislých konstrukcí, kterým vedou obalové čáry do roviny. Pokud obvodové konstrukce zcela chybějí, počítá se zastavěná plocha z pravoúhlého průmětu střechy do roviny.


Co je to Zastavěná plocha? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zastavěná plocha s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Zastavěná plocha se nachází v sekci stavebnictví

Klíčová slova: význam, synonymum, slovník, termín, co znamená, odborné názvosloví, vysvětlení, stavebnictví, wiki, stavebnictví, Zastavěná plocha, terminologie, názvosloví, definice, co to je, přesný význam, význam slova, význam pojmu


Pojem Zastavěná plocha je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Zastavěná plocha? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Zastavěná plocha a nádvoří (zast. pl.) je pozemek, na němž je budova vč. nádvoří, společný dvůr, zbořeniště nebo vodní dílo.

Jiné informační zdroje o pojmu Zastavěná plocha

Najít termín Zastavěná plocha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Zastavěná plocha ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Zastavěná plocha ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zastavěná plocha ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zastavěná plocha na Youtube

Vyhledat termín Zastavěná plocha ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zastavěná plocha například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Zastavěná plocha? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zastavěná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zastavěná plocha, odpověď na dotaz co je to Zastavěná plocha?. Víte např. kdo to je Anarchista? Znáte a víte kdo je Muddy Waters? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je stavebnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.