Co je to?
Definice výrazu, termínu Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Zastavěná plocha? Význam slova

Co znamená termín Zastavěná plocha? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zastavěná plocha je plocha o velikosti určené součtem všech zastavěných ploch staveb. Je ohraničená pravoúhlými průměty vnějších obvodových konstrukcí nadzemních i podzemních podlaží do roviny. Do zastavěné plochy se počítají i arkýře a lodžie.
Objekty, které jsou kryté jen z poloviny, mají zastavěnou plochu určenou vnějším lícem svislých konstrukcí, kterým vedou obalové čáry do roviny. Pokud obvodové konstrukce zcela chybějí, počítá se zastavěná plocha z pravoúhlého průmětu střechy do roviny.


Co je to Zastavěná plocha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Zastavěná plocha? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zastavěná plocha je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: význam, popis, názvosloví, synonymum, wiki, význam pojmu, terminus technicus, definice, co to je, Zastavěná plocha, vysvětlení, formulace, pojem, lexikon, přesný výraz, slovník, informace, terminologie


Pojem Zastavěná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zastavěná plocha ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zastavěná plocha ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Zastavěná plocha ve Wikipedii

Vyhledat termín Zastavěná plocha ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Zastavěná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Zastavěná plocha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zastavěná plocha například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Zastavěná plocha? resp. co znamená Zastavěná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zastavěná plocha, odpověď na dotaz co je to Zastavěná plocha?. Víte např. kdo to je Vojtěch Filip? Znáte a víte kdo je Pragmatik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zastavěná plocha v jiné sekci než Stavebnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.