Co je to?
Definice výrazu, termínu Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Zastavěná plocha? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zastavěná plocha

Zastavěná plocha je plocha o velikosti určené součtem všech zastavěných ploch staveb. Je ohraničená pravoúhlými průměty vnějších obvodových konstrukcí nadzemních i podzemních podlaží do roviny. Do zastavěné plochy se počítají i arkýře a lodžie.
Objekty, které jsou kryté jen z poloviny, mají zastavěnou plochu určenou vnějším lícem svislých konstrukcí, kterým vedou obalové čáry do roviny. Pokud obvodové konstrukce zcela chybějí, počítá se zastavěná plocha z pravoúhlého průmětu střechy do roviny.


Co je to Zastavěná plocha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Zastavěná plocha? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zastavěná plocha je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: pojem, co je to Zastavěná plocha?, informace, přesný význam, význam, slovník, co znamená, termín, terminologie, popis, wiki, vysvětlení, Stavebnictví, co to je, Zastavěná plocha, slovo, význam pojmu, terminus technicus


Pojem Zastavěná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zastavěná plocha

Najít výraz Zastavěná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zastavěná plocha ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Zastavěná plocha ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zastavěná plocha na Youtube

Zkusit najít pojem Zastavěná plocha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Zastavěná plocha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zastavěná plocha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Zastavěná plocha? resp. jaký je přesný význam slova Zastavěná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zastavěná plocha, odpověď na dotaz co je to Zastavěná plocha?. Víte např. kdo to je Filantrop? Znáte a víte kdo je Pragmatik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.