Co je to?
Definice výrazu, termínu Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Zastavěná plocha? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Zastavěná plocha

Zastavěná plocha je plocha o velikosti určené součtem všech zastavěných ploch staveb. Je ohraničená pravoúhlými průměty vnějších obvodových konstrukcí nadzemních i podzemních podlaží do roviny. Do zastavěné plochy se počítají i arkýře a lodžie.
Objekty, které jsou kryté jen z poloviny, mají zastavěnou plochu určenou vnějším lícem svislých konstrukcí, kterým vedou obalové čáry do roviny. Pokud obvodové konstrukce zcela chybějí, počítá se zastavěná plocha z pravoúhlého průmětu střechy do roviny.


Co je to Zastavěná plocha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Zastavěná plocha. Co znamená odborný pojem Zastavěná plocha z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zastavěná plocha je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: popis, wiki, Stavebnictví, co znamená, Zastavěná plocha, co to je, přesný význam, přesný výraz, informace, definice, význam slova, co je to Zastavěná plocha?, názvosloví, terminus technicus, slovo, definice pojmu, odborný výraz, Stavebnictví


Pojem Zastavěná plocha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Zastavěná plocha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Zastavěná plocha ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Zastavěná plocha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Zastavěná plocha ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zastavěná plocha ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Zastavěná plocha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zastavěná plocha například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zastavěná plocha? resp. co označuje slovo Zastavěná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zastavěná plocha, odpověď na dotaz co je to Zastavěná plocha?. Víte např. kdo to je Usáma bin Ládin? Znáte a víte kdo je Fénix? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.